reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Szalona ja nie ogladambo tv nie mam. Nawet nie czujemy potrzeby aby mieć.

Mąż miał mieć wolne ale zadzeonili czy przyjdzie w swój wolny dzień 14-23.20
Więc poszedł bo 400 zł dniowki piechota nie chodzi. Ale ja padnieta jestem jak już 6 dzień z młodym się uzeram i do tego kapanie, a mamy małą łazienkę więc wanuenka z wodą muszę targac:(i wyaluchiwac jekow bo żeby idą :( osiwieje

tb73j48aiqbsbsjk.png


h44e9jcgly0fujg4.png
 
reklama
Kawy nie pijam.. dla towarzystwa inke
Za godzine drugi dziec mi usnie. .. i startuje po lody i ptasie mleczko... wasza wina !
. A widzialam dzis w tv..zupe szczawiowa z jajkiem. .. jeny... musze ja zjeść Moja mama ma mrożony szczaw z ogrodka... zamowienie zlozylam ale dopiero na święta....
I placki ziemniaczane chodzily za mna, wiec robilam

Mdlosci sporo zelzaly....
Dzis ogladan ten program rozrywkowy o hipnozie, ktora tez oglada?
Tez bede ogladac [emoji4][emoji4]

p19u9jcg36lbmzsm.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]
 
Ja już od paru dni na śniadania ciasta jem. Na kolacje ciasto lub pomarańcze. No i przybrało mi sie przez to. Nie jestem w stanie niczego innego zjeść. Spać śpię dalej sporo. W przyszłym tyg mam wizytę. A jak tak czytam to nie wiedziałam, ze tak wcześnie można się dowiedzieć o płci dziecka [emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
 
Wypiłam dziś kawę kawiarni była taka dobra ;) a teraz umieram... Niedobrze mi. Także poraz pierwszy łączę siew bólu.
 
A za mną kluski z serem chodziły i zjadłam całą michę :)
Rosół też wciągnęłam :)
I sałatkę z tuńczykiem.
A teraz za makaron z kurczakiem, brokułem i suszonymi pomid.się biorę...
Wieczorem mam wychodne z koleżanką do kina a tatuś ogarnie młodego :)


PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy
Na czym byłaś w kinie :)? My ostatnio byliśmy na Greyu.

3jgx3e3k1gesq4j4.png
 
Hej Dziewczyny
A ja właśnie przełknełam ślinkę na myśli o tych wszystkich smakołykach.
Niestety u mnie już stwierdzono cukrzycę ciążową
Także od środy jestem na diecie.
Trochę mnie to dołuje i jeszcze ta pogoda
Także czekam na wiosnę i lepsze samopoczucie.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Dasz radę [emoji4]! Dobro dzidziusia najważniejsze[emoji4]. Ciesz się że szybko to zdiagnozowano[emoji4]. U mnie przy synu lekarz zbagatelizowal nadciśnienie tętnicze i urodziłam miesiąc szybciej.
Szwagierka też miała w ciąży cukrzycę. Nosiła pompę insulinowa i miała dietę a teraz cieszy się pięknym synkiem [emoji16]. Głowa do góry [emoji6]

Ps. Mnie też dobija ta pogoda. Czekam już na wiosnę.

3jgx3e3k1gesq4j4.png
 
Kawy nie pijam.. dla towarzystwa inke
Za godzine drugi dziec mi usnie. .. i startuje po lody i ptasie mleczko... wasza wina !
. A widzialam dzis w tv..zupe szczawiowa z jajkiem. .. jeny... musze ja zjeść Moja mama ma mrożony szczaw z ogrodka... zamowienie zlozylam ale dopiero na święta....
I placki ziemniaczane chodzily za mna, wiec robilam

Mdlosci sporo zelzaly....
Dzis ogladan ten program rozrywkowy o hipnozie, ktora tez oglada?
Znając siebie trochę będę oglądać hipnoze i trochę kocham Cię Polsko [emoji14].

3jgx3e3k1gesq4j4.png
 
Dziewczyny nie odzywam sie bo nie za dobrze sie czuje. Co do piersi ja zawsze rano wstaje i mnie nie bola sa normalne a później to az szczypia. Trzymam kciuki za wszystkis. Chciałam bym juz wiosne. A tam zimno smog i zarazki brrr.... Więc siedze w domu. Pozdrawiam milego wieczoru
 
Dziewczyny nie odzywam sie bo nie za dobrze sie czuje. Co do piersi ja zawsze rano wstaje i mnie nie bola sa normalne a później to az szczypia. Trzymam kciuki za wszystkis. Chciałam bym juz wiosne. A tam zimno smog i zarazki brrr.... Więc siedze w domu. Pozdrawiam milego wieczoru
Życzę lepszego samopoczucia [emoji5]. Też tęsknię za wiosną, fajna temperaturą i spacerami. Ja już od tygodnia siedzę w domu i czasami mam wrażenie że dostanę do głowy [emoji14]. Również życzę miłego wieczoru [emoji4].

3jgx3e3k1gesq4j4.png
 
reklama
Znając siebie trochę będę oglądać hipnoze i trochę kocham
3jgx3e3k1gesq4j4.png

Ja sobie leżę z synem pod kocykiem, popijam grzanca z bezalkoholowego i oglądamy Shreka :-) :) Młody uwielbia tą bajkę.
Miałam dzisiaj odebrać wyniki z automatu w szpitalu a się tylko wkurzyłam bo trzeba mieć hasło a mi nic babki nie dały przy pobieraniu. Będę musiała znowu jechać odebrać osobiście przed wizytą :baffled:
 
Do góry