reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja mialam odklejajacą się kosmówkę. Lekarz kazał mi się oszczędzać i po dwóch tygodniach zrobiono mi usg, ns którym już nie było tego widać. Za to wykrył krwiaka na macicy w innym miejscu. Więc nadal się oszczędzam i czekam aż się wchłonie ( mam nadzieję).

Brałas jakies leki? Duphaston?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde jestem zła na siebie bo za dużo przydzwigalam zakupów do domu . Trzeba to inaczej rozwiązać
Pewnie!! Nie możesz brać teraz tyle co zawsze....ale ja ostatnio odkryłam taki sposób że łatwiej jest mi przynieść te same zakupy rozłożone na dwie torby. Nawet z kasy zabieram je już inaczej bo nie napinam się tak żeby je podnieść. Zwróć na to uwagę, może chociaż trochę Ci to pomoże [emoji4]

f2w3yx8dzn9qtsaa.png
 
reklama
Do góry