reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Chyba dopiero 07.03 dostanę skierowania. Ja mam dzieci Kamila i Milenke. Dla chłopca mamy imię Jakub a dla córki nie możemy się zdecydować. Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące- dawajcie koniecznie znać co u Was


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tez mam Milenkę :)

34bwrjjg5zexx45n.png

1usahdgepgvmlb97.png

h5zwb201nzhq22ex.png
 
Ja ABRhd- narzeczony BRh+, wiec mamy zagrożenie konfliktem, nie mam przeciwciał więc mam nadzieje że będzie Ok
Będzie dobrze[emoji5]. Kolezanka miała konflikt. Lekarz badal jej krew co miesiąc albo 2 tyg już nie pamiętam ale wszystko było dobrze za każdym razem [emoji5].

xrot3e3khrx43f8f.png
 
Ja odliczam dni do następnej wizyty- 16 marca, podczas pierwszej w 7tc lekarz powiedział mi ze odkleja mi się kosmówka i mam krwiaka pod, przez to tez plamiłam ale na szczęście juz ponad tydzień nic [emoji106] mam ogromna nadzieję że podczas następnej wizyty powie mi że wszystko ok? Czy to możliwe że do tego czasu krwiak się wchłonie a kosmówka przyklei ? Któraś z Was ma jakieś doświadczenie w tym temacie??

Ooo kto mówił o łazankach musze zrobić i ja !!! Dziś zjadłam pierwszy ciepły posiłek od 1,5 tyg więc jest postęp, może mdłości ustępują [emoji1317]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry