reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Hej. Ja się już kulam. Na zgagę najlepszy imbir. Mam problem z kością guziczną (ogonową) siedzieć nie mogę, chyba że na podusi ;) Rozciągam się - to pomaga ;) na marudzenia moje mąż sprawił nam kota... tak więc mamy w domu zwierzyniec...
Czekam już na urodzenie.... Daniela przyszła na świat w 37tc. Dziś mam 37tc(36+1) ;) Ginekolog 20.09 ciekawe co powie. Zapowiedział, że będziemy robić badanie na paciorkowca. Pytałam czy potrzebne. A on, że zalecane... któraś miała? A najlepsze że gin mam na 16:30, badanie + wizyta 15min, potem dojazd na szpital i tam DOJŚĆIE.... do 17 materiał przyjmują ;)
 
Hej. Ja się już kulam. Na zgagę najlepszy imbir. Mam problem z kością guziczną (ogonową) siedzieć nie mogę, chyba że na podusi ;) Rozciągam się - to pomaga ;) na marudzenia moje mąż sprawił nam kota... tak więc mamy w domu zwierzyniec...
Czekam już na urodzenie.... Daniela przyszła na świat w 37tc. Dziś mam 37tc(36+1) ;) Ginekolog 20.09 ciekawe co powie. Zapowiedział, że będziemy robić badanie na paciorkowca. Pytałam czy potrzebne. A on, że zalecane... któraś miała? A najlepsze że gin mam na 16:30, badanie + wizyta 15min, potem dojazd na szpital i tam DOJŚĆIE.... do 17 materiał przyjmują ;)

Na paciorkowce czyli Gbs , ja miałam podobno warto bo jak masz niezrobiony to w szpitalu z marszu dostajesz antybiotyk a tak jak ci wyjdzie ujemny to nie musisz brać antybiotyku
 
Jest obowiązek zapisania się po 25tc.Przynajmniej w teorii

Serio ? Pierwsze słyszę o takim „obowiązku” przecież nijak tego nie egzekwują.
U mnie nie było położnej nawet po porodzie, ostatnie o czym myślałam to chodzić po przychodniach i upraszac się o atencję obcej baby. Dałam radę bez
 
Serio ? Pierwsze słyszę o takim „obowiązku” przecież nijak tego nie egzekwują.
U mnie nie było położnej nawet po porodzie, ostatnie o czym myślałam to chodzić po przychodniach i upraszac się o atencję obcej baby. Dałam radę bez
Ja tez nie planuje położnej [emoji3] chyba mandatu za to nie dostane.nie [emoji848][emoji848][emoji848][emoji23]
 
Serio ? Pierwsze słyszę o takim „obowiązku” przecież nijak tego nie egzekwują.
U mnie nie było położnej nawet po porodzie, ostatnie o czym myślałam to chodzić po przychodniach i upraszac się o atencję obcej baby. Dałam radę bez
Też nie słyszałam o takim obowiązku

A to te wizyty położnej po porodzie nie są konieczne ??? Szczerze to też bym wolała ich uniknąć
 
reklama
Ja tez nie planuje położnej [emoji3] chyba mandatu za to nie dostane.nie [emoji848][emoji848][emoji848][emoji23]
Hehe w tym kraju to nigdy nic nie wiadomo [emoji23] myślałam, że po porodzie te wizyty są obowiązkowe ale skoro da radę ich jakoś uniknąć to czemu by nie skorzystać [emoji16]
 
Do góry