reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Co do położnej wątek był już dawno.

W teorii masz obowiązek, w praktyce nie mogą Cię zmusić.W małych miejscowościach często masz wizytę z Mops/GOPS bo uważają, że coś ukrywasz, że się znecasz lub inne cuda.
Z synem w 2016 miałam tak walnięta stara miotle, że teraz nie chciałam położnej, az się okazało, że dziewczyna z którą rodziłam w szpitalu jest położna.
Wprawdzie to nie jej rejon, ale zagadałam i będzie u corci. Inaczej też bym nie brała, nawet kosztem cyrków.
Tu sie ukrywasz,a raczej nie hehe. Wszystko ok u Ciebie?
 
reklama
A powiedzcie dziewczyny ja to do tej przychodni gdzo chce dziecko zapisać mam jechać/dzwonić wcześniej że właśnie do nich chce i prosić o zgodę czy co? Czy po prostu jak mnie zapisze szpital to się przychodnia skontaktuje na pierwszą wizytę? Jestem zielona w tym temacie.
 
A powiedzcie dziewczyny ja to do tej przychodni gdzo chce dziecko zapisać mam jechać/dzwonić wcześniej że właśnie do nich chce i prosić o zgodę czy co? Czy po prostu jak mnie zapisze szpital to się przychodnia skontaktuje na pierwszą wizytę? Jestem zielona w tym temacie.
W szpitalu musisz podac dane przychodni i oni wysylaja tam karte szczepien. U mnie bylo tak, ze zadzwonilam tam 2 dni od wypisu ze szpitala i umowilam wizyte u pediatry. Jak pojechalismy to wszystkie papiery wypelnilismy, nie wolali peselu dziecka, mozna uzupelnic pozniej, bo nie zawsze rodzice maja juz akt urodzenia. Papierow jest do wypelnienia kilka kartek, na lekarza, polozna, pielegniarke plus cos tam jeszcze.
 
W szpitalu musisz podac dane przychodni i oni wysylaja tam karte szczepien. U mnie bylo tak, ze zadzwonilam tam 2 dni od wypisu ze szpitala i umowilam wizyte u pediatry. Jak pojechalismy to wszystkie papiery wypelnilismy, nie wolali peselu dziecka, mozna uzupelnic pozniej, bo nie zawsze rodzice maja juz akt urodzenia. Papierow jest do wypelnienia kilka kartek, na lekarza, polozna, pielegniarke plus cos tam jeszcze.
Super. Położna mam spoza przychodni wiec jeden papier odejdzie. Dzięki za info
[emoji8]
 
Superancko! Chciałabym też to usłyszeć w tym tyg. Więc wypadałoby że początkiem października mogę być ciachana! :)
Widzę, że każda z nas odlicza dni [emoji16]

jak tam Wam mija dzień dziewczyny? U mnie dziś dość leniwie. Chyba przez ostatnie 2 dni wykorzystałam całe pokłady swojej energii . Mało tego ciągle głodna jestem. Jem co 2 h bo mam ta dietę cukrzycowa, a mimo to podjadam między posiłkami . Wam też tak apetyt dopisuje?
 
reklama
Do góry