reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ale burzę rozpetalyscie... Czy nie jest tak, że wiele z nas podczytuje różne wątki, a nie odzywa się na nich? Może ją jąstem nienormalna ale ja podczytuje, dziś np. lipcowe i sierpniowe mamy. No chyba jestem wariatką, bo nie przedstawiam się i nie mówię: hej czytam Was , mogę? Skoro to wątki otwarte, to mogę i muszą się liczyć z tym że wiele ludzi to czyta.

Też czytałam i majówki i czerwcówki jak się zaczynały porody.
 
reklama
Ale burzę rozpetalyscie... Czy nie jest tak, że wiele z nas podczytuje różne wątki, a nie odzywa się na nich? Może ją jąstem nienormalna ale ja podczytuje, dziś np. lipcowe i sierpniowe mamy. No chyba jestem wariatką, bo nie przedstawiam się i nie mówię: hej czytam Was , mogę? Skoro to wątki otwarte, to mogę i muszą się liczyć z tym że wiele ludzi to czyta.

Jasne. Ale czy nagle właśnie odzywasz i mówisz im, że jesteś z nimi zżyta ???????

:D

Ja siedzę na różnych wątkach o różnej tematyce jak szukam tematu i nie wchodzę w interakcję bo po prostu szukam czegoś.
 
Aga, ale po co szukasz dziury w calym. Jak ktos chce tu pisac (nowy, czy "stary") to niech pisze... Nie wiem w czym problem(?) ja tez tu dolaczylam pozno, bo raptem dwa msc temu, a czuje sie jakbym tu byla z Wami od poczatku. Moze i to dziwne ze ktos czyta tyle czasu i nic nie napisze, ale co z tego. Forum to FORUM i kazdy moze zaczac czytac lub pisac kiedy mu sie podoba. Moze akurat teraz jakas październikowa mama bedzie miala wiecej czasu albo watpliwosci i bedzie szukala wsparcia... Czy to znaczy ze ma szukac gdzies indziej? Przeciez zalezalo nam tylko na tym żeby nikt tu nie spamowal, nie obrazal itd...
Dokładnie ja też dołączyłam późno A długo czytałam. Wcześniej byłam bardziej aktywna i nie miałam tyle czasu co teraz. Nieraz czytałam z dużym opóźnieniem i jak chciałam coś napisać to temat był już dawno wyczerpany [emoji2] mogę się założyć o milion że na pewno jeszcze jakieś październikowe mamy nas czytają ale nie mają potrzeby pisać. Nie wiem co w kim siedzi i jakie ma intencje ale chyba każda z nas ma świadomość tego że jak coś napisze w Internecie na otwartym wątku to każdy może to przeczytać.
 
Ale burzę rozpetalyscie... Czy nie jest tak, że wiele z nas podczytuje różne wątki, a nie odzywa się na nich? Może ją jąstem nienormalna ale ja podczytuje, dziś np. lipcowe i sierpniowe mamy. No chyba jestem wariatką, bo nie przedstawiam się i nie mówię: hej czytam Was , mogę? Skoro to wątki otwarte, to mogę i muszą się liczyć z tym że wiele ludzi to czyta.
W zeszłej ciąży wpadłam na pomysł znalezienia forum ciazowego dosyć późno bo w jakiejś połowie ciazy (szykowalam się do l4 i nagle miałam za dużo wolnego czasu). Postanowiłam najpierw wszystko od początku przeczytać żeby być w temacie. A jak doszłam do końca to się okazało ze dziewczyny uciekły na zamknięte :D więc trochę rozumiem ze nie każdy od razu pisze, nie każdy ma odwagę (ja napisałam dopiero po pierwszych prenatalnych, gdy miałam pewność ze wszystko ok z dzieckiem).
 
Dobra dziewczyny bez spięć. Mi sie wydaje, ze dziewczyna sie wystaszyla, ze nas nie bedzie i chciala sie przedstawic. Styl pisania jest inny. Nie popadajmy w paranoje ale i tez bez zaufania w 100%. Niestety wiele jest dziwnych sytuacji. Zwlaszcza na otwartym wątku. Choc i na zamkniętych moga byc rozne. Co do prania. Wiekszos wyprana i wyprasowana i juz u nas poukładana. Mam mase body 56/ 62 chyba z 30 sztuk. Matka wariatka. Ale ja uwielbiam kupowac ubranka dla dzieci. Choc ostatnio sie naprawde staram. Za to robilam wyprzedaz ubranek po corce. Masakra ile czasu zajelo robienie zdjec i opisywanie tego. Nie proponowałam bo ona z lata wiec nie pasuje rozmiarowka, Choc uwaga czytalam, ze lato ma byc jeszcze w pazdzierniku. Szok!!!
Lato w październiku może być, tylko żeby nie było upałów :)
 
Ja wczoraj zamówiłam ten komplet minki z poduszką od hubiworld. Ciekawa jestem jaka będzie tego jakość, poza tym chcę kupić taki kocyk bawełniany, który kiedyś ktoś tu polecał z Womar chyba. Rożka chyba nie będę kupować, bo jakoś nie jestem do niego przekonana.
Ja kiedyś polecałam kocyk bawełniany z Womar. Jest tak rewelacyjny, że chyba kupię jeszcze jeden, bo mąż ciągle ten kocyk córce podbiera [emoji6] Pamiętam, że któraś z was wtedy go też kupiła.
 
Nie pamiętam niestety. W każdym razie dodatkowo źle mnie zszyli, co bardzo utrudniało mi dojście do siebie potem, ale na szczęście zrobili mi zabieg ponownego zszycia i już było dobrze. Bardzo bym chciała tym razem tego wszystkiego uniknąć

A może spróbuj poćwiczyć z anibalem...
 
Odezwałaś się Dziewczyno dzień po tym jak zaczęłyśmy ustalać ewakuacje na forum zamknięte.
Dlaczego ?
Ale oczywiście nie musisz się tłumaczyć ;-)

I rzeczywiście creepi jest to co mówisz
Odczytywać relacje międzyludzkie miesiącami i siedzieć w krzakach.
Dziwisz się ze nie każdy człowiek jest otwarty ?
Tak trochę jak podglądanie osoby przez okno i powiedzenie. Hej ja Cię znam . Miło mi .
Katira jestem.
Jedni otworzą drzwi i zaparzą Ci kawy a inni zamkną drzwi.
Jeszcze innym jest zupełnie obojętny nawet Twój Nick.
Ja pierdziele piszesz jak by Cię normalnie chciała zgwałcić A nie poczytać forum [emoji23] [emoji23] [emoji23]
 
reklama
Ja kiedyś polecałam kocyk bawełniany z Womar. Jest tak rewelacyjny, że chyba kupię jeszcze jeden, bo mąż ciągle ten kocyk córce podbiera [emoji6] Pamiętam, że któraś z was wtedy go też kupiła.

Czyli mówisz, żeby od razu kupować większą ilość :) Jest gruby czy raczej z tych cieńszych? Po praniu nić się z nim nie działo?
 
Do góry