reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A ja się z tym dziwnie czuje, że nas czytałaś i słowem się nie odezwałaś.
Ale monami ma rację. Dla mnie jednak to otwarte forum jest już ZAMKNIĘTE.
I TO JEST PRZYKRE

W końcu to otwarte forum więc dostęp miał każdy i pewnie nie tylko ja Was podczytywałam. Miały działać dwa forum równolegle i to otwarte i tamto zamknięte, a życie toczyło się tutaj. Wiem mój błąd, powinnam się odezwać wcześniej, ale ostatnio był czas, że miałam duże zaległości w nadrabianiu Was i inne rzeczy na głowie, co pewnie mnie nie usprawiedliwia. Czyli już nikogo nowego nie chcecie i nie będziecie przyjmować? Nie chce tu teraz rozpętywać burzy dziewczyny, ale dziękuję, ze nie wszystkie od początku mnie skreśliły.
 
reklama
Aga, ale po co szukasz dziury w calym. Jak ktos chce tu pisac (nowy, czy "stary") to niech pisze... Nie wiem w czym problem(?) ja tez tu dolaczylam pozno, bo raptem dwa msc temu, a czuje sie jakbym tu byla z Wami od poczatku. Moze i to dziwne ze ktos czyta tyle czasu i nic nie napisze, ale co z tego. Forum to FORUM i kazdy moze zaczac czytac lub pisac kiedy mu sie podoba. Moze akurat teraz jakas październikowa mama bedzie miala wiecej czasu albo watpliwosci i bedzie szukala wsparcia... Czy to znaczy ze ma szukac gdzies indziej? Przeciez zalezalo nam tylko na tym żeby nikt tu nie spamowal, nie obrazal itd...


A ja to tak drąże bo nie wierze w przypadki.
Przypadek ? ;-)
 
W końcu to otwarte forum więc dostęp miał każdy i pewnie nie tylko ja Was podczytywałam. Miały działać dwa forum równolegle i to otwarte i tamto zamknięte, a życie toczyło się tutaj. Wiem mój błąd, powinnam się odezwać wcześniej, ale ostatnio był czas, że miałam duże zaległości w nadrabianiu Was i inne rzeczy na głowie, co pewnie mnie nie usprawiedliwia. Czyli już nikogo nowego nie chcecie i nie będziecie przyjmować? Nie chce tu teraz rozpętywać burzy dziewczyny, ale dziękuję, ze nie wszystkie od początku mnie skreśliły.

Słuchaj nie musisz się tłumaczyć. Każdy może tu napisać wtedy kiedy czuje taka potrzebę/ma czas czy po prostu ochotę dołączyć do nas. Forum jest otwarte wiec każdy ma do niego dostęp ;)

Jak dziewczyny piszą o prywacie to piszą na zamkniętym albo fb także nic się nie dzieje :)


Ja odnośnie rozmowy o praniu ubranek to właśnie wrzuciłam 1 pralkę [emoji23]
 
W końcu to otwarte forum więc dostęp miał każdy i pewnie nie tylko ja Was podczytywałam. Miały działać dwa forum równolegle i to otwarte i tamto zamknięte, a życie toczyło się tutaj. Wiem mój błąd, powinnam się odezwać wcześniej, ale ostatnio był czas, że miałam duże zaległości w nadrabianiu Was i inne rzeczy na głowie, co pewnie mnie nie usprawiedliwia. Czyli już nikogo nowego nie chcecie i nie będziecie przyjmować? Nie chce tu teraz rozpętywać burzy dziewczyny, ale dziękuję, ze nie wszystkie od początku mnie skreśliły.


Odezwałaś się Dziewczyno dzień po tym jak zaczęłyśmy ustalać ewakuacje na forum zamknięte.
Dlaczego ?
Ale oczywiście nie musisz się tłumaczyć ;-)

I rzeczywiście creepi jest to co mówisz
Odczytywać relacje międzyludzkie miesiącami i siedzieć w krzakach.
Dziwisz się ze nie każdy człowiek jest otwarty ?
Tak trochę jak podglądanie osoby przez okno i powiedzenie. Hej ja Cię znam . Miło mi .
Katira jestem.
Jedni otworzą drzwi i zaparzą Ci kawy a inni zamkną drzwi.
Jeszcze innym jest zupełnie obojętny nawet Twój Nick.
 
Ostatnia edycja:
Ja niemeza zatrudnię do prasowania bo ja się z żelazkiem nie lubię bardzo [emoji23]

Ja mam właśnie termin na 13.10 ale szew ściagają mi 2.10 wiec mogę już po tym terminie rodzic [emoji16]
Ja to nawet lubie prasować. A przynajmniej lubiłam przed ciążą bo teraz czynności które wymagają stania w miejscu dłuższy czas już mnie tak nie rajcują... no ale Tobie zostały dwa miesiące do ściągnięcia szwu więc po malutku możesz się zbierać [emoji2] w szufladach się nie zakurzy [emoji6]
 
Ja to nawet lubie prasować. A przynajmniej lubiłam przed ciążą bo teraz czynności które wymagają stania w miejscu dłuższy czas już mnie tak nie rajcują... no ale Tobie zostały dwa miesiące do ściągnięcia szwu więc po malutku możesz się zbierać [emoji2] w szufladach się nie zakurzy [emoji6]

Właśnie tez tak myśleć a przynajmniej będę miała spokoj we wrześniu już jak będę wielka tocząca się kula [emoji16]
 
Nacinali Cie i pękłaś? Którego stopnia nacięcie?
Nie pamiętam niestety. W każdym razie dodatkowo źle mnie zszyli, co bardzo utrudniało mi dojście do siebie potem, ale na szczęście zrobili mi zabieg ponownego zszycia i już było dobrze. Bardzo bym chciała tym razem tego wszystkiego uniknąć
 
Ja już mam cała wyprawkę ubraniowa gotowa dzięki Bogu. Kocykow/rozkowo/pieluchowa tez [emoji23]
Ile masz kocyków i rożkow? Ja narazie mam jeden rożek z pepco. Z myślą o szpitalu go kupiłam. I jeden mam w koszyku w świecie dziecka z minki. Dwa chyba wystarczą? Kocyki planuje tak ze 3 na pewmo bo tego to nigdy za dużo.
 
Pisałam o tym w pierwszym poście.
Poza tym każdy pisząc tu na forum musi się liczyć, że wszyscy to mogą czytać, więc dziwi mnie to zaskoczenie. Masz rację nie każdy mnie przyjmie z otwartymi ramionami, bo napisałam prawdę o tym, że jestem tu już długo. Szczerze teraz żałuje bo mogłam napisać, że `hej, znalazłam to forum przed chwilą i szukam wsparcia i miłych doświadczeń`, wtedy pewnie nie byłoby tego zamieszania Szkoda tylko, że przybycie na forum trolla odbija się na mnie, co nie jest miłe, a inne dziewczyny jeszcze chwile wcześniej nie miały problemu z przyjęciem do Waszego grona.
 
reklama
A ja to tak drąże bo nie wierze w przypadki.
Przypadek ? ;-)
Nie wiem, nie jestem wszechwiedzaca :p wiem tylko ze nie mozemy popadac w paranoje i kazdego posadzac o zla wole. Jesli ktos nowy chce tu pisac i bedzie kulturalny, to dlaczego mamy go traktowac jak powietrze? Kazda z nas zrobi co uwaza za sluszne.
 
Do góry