reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Jasne, rozumiem,w sumie nie dziwie się i nie nalegam na zamknieta. Jeśli tu na otwartym życie się będzie dalej toczyć, to będę w nim uczestniczyć. Tak, zarejestrowalam się kilka dni temu z myślą żeby w końcu napisać.
 
reklama
Na pocieszenie dodam, że temperatura 36 stopni w takim Kuwejcie to była w marcu.Teraz jest ok 50st, ale w nocy spada do 40stu.Wiec.... no lepiej jednak w Polsce :D
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-08-02-07-56-18-051_com.android.chrome.png
    Screenshot_2018-08-02-07-56-18-051_com.android.chrome.png
    292,1 KB · Wyświetleń: 81
Na pocieszenie dodam, że temperatura 36 stopni w takim Kuwejcie to była w marcu.Teraz jest ok 50st, ale w nocy spada do 40stu.Wiec.... no lepiej jednak w Polsce :D
Shaer nic nie mów, ja co rano zaglądam z nadzieją przez okno, że może akurat nie będzie słońca [emoji14] ktoś wie kiedy ma minąć ta fala upałów?
 
Shaer nic nie mów, ja co rano zaglądam z nadzieją przez okno, że może akurat nie będzie słońca [emoji14] ktoś wie kiedy ma minąć ta fala upałów?


U nas 27 at.Ma być burza ale jakoś nie ma.Niby dziś czy wczoraj najgorszy dzień.Od soboty chłodniej.
Mój mąż dziś ma przyjechać do nas.Niexh się ochłodzi, bo trzeba mieszkanie sprzątnąć i zacząć się pakowac.Bleh
 
U nas 27 at.Ma być burza ale jakoś nie ma.Niby dziś czy wczoraj najgorszy dzień.Od soboty chłodniej.
Mój mąż dziś ma przyjechać do nas.Niexh się ochłodzi, bo trzeba mieszkanie sprzątnąć i zacząć się pakowac.Bleh
Jak ja Ci współczuję tej teściowej... Jakbym ja musiała jechać do swojej to bym chyba oszalała.
U nas wczoraj się zachmurzylo, z daleka było słychać dwa grzmoty i na tym koniec :(
 
Też już mi ciężko w tej temperaturze, ja ogólnie nie jestem cieplolubna. W mieszkaniu ratuje się klimatyzacją, ale na zewnątrz jest masakra. Wczoraj np obudziłam się z krwotokiem z nosa i ostatnio coraz częściej się to zdarza (ale plemienia przynajmniej ustaly). Czy któraś z Was też ma taki problem? Robiłam badania na krzepnięcie krwi i wyszły ok, odstawienie Acardu też nic nie dało.
 
reklama
Shaer nic nie mów, ja co rano zaglądam z nadzieją przez okno, że może akurat nie będzie słońca [emoji14] ktoś wie kiedy ma minąć ta fala upałów?
Dziś oglądałam pogodę na TVN 24 i pokazywali dziś deszcz prawie w całej Polsce [emoji23] [emoji23] coś mi się nie wydaje. Moja apka pogodowa mówi o ochłodzeniu do 24 stopni za tydzień w sobotę. Czyli jeszcze 10 dni skwaru. Zobaczymy. Pogoda bywa nieprzewidywalna.
 
Do góry