reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Próbuje Was nadrobić bo dziś nie miałam za dużo czasu na forum. Ale chyba trochę przesadzilam z aktywnością bo złapał mnie po południu taki ból w dole brzucha,że masakra. Wystraszyłam się nie na żarty. Już myślałam o IP.Ale wzięłam magnez i wyciągnęłam nogi i gdzieś po 10 minutach puściło. To chyba był skurcz.
 
reklama
A i położna mnie odwiedziła. Super babka. Na wiele spraw otworzyła mi oczy. Ponad dwie godziny mi poświęciła. posłuchaliśmy serduszka. Zmierzyła ciśnienie. I zostawiła dużo fantów [emoji6] [emoji1]
IMG_20180727_194223.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180727_194223.jpg
    IMG_20180727_194223.jpg
    60,9 KB · Wyświetleń: 302
Ja mialam ktg na pewno przed 39 tc..ale nie pamietam od ktorego tc... 38 czy 37...
A wy macie juz ktg??
Albo lekatze planuja na najblizszych wizytach? Pewnie jak sie powie ze brzuch sie napina to sprawdza i zrobia szybciej...
Moja gin ma zasadę że KTG od 28 tygodnia na każdej wizycie. W sensie trzeba przychodzić pół godziny prędzej i położne robią.
 
Przysnęłam, bo łeb mnie znowu boli i śniło mi się, że urodziłam we Wszystkich Świętych, lekarze byli jeszcze pijani, a położne przebrane za różne dziwactwa bo impreza halloweenowa się przeciagneła [emoji848][emoji50]
Hahaha [emoji1] uwielbiam te ciążowe sny [emoji3] ale tak na serio to jak mówię na kiedy mam termin to jest tylko takie "ach żebyś we Wszystkich Świętych nie urodziła".
 
Mysle ze z tym ktg zalezy czy chodzimy na nfz czy prywatnie. Od lekarza i od nas samych. Jesli czujemy skurcze to będzie badanie ale jesli ciągle jest ok to wątpię aby każdemu robili po 30 tc. Mi nic nie mówili abym byla wczesniej niż wizyta bo ktg.
Ja na nfz [emoji14] kazdej ciezarnej u nas robia od 30 tc :) bez wzgledu czy cos sie dzieje czy nie :)
Oglądacie zaćmienie księżyca? U nas super widać. Księżyc jest ciemny, prawie bordowy.
U mnie nie bylo ksiezyca [emoji85] serio, wyszlam z dwoch stron domu i ani widu :p
A mi ciężko wyczuć jak mała jest ułożona, pewnie dopiero w srode sie dowiem.
Ja tez nie czuje tego [emoji14] aktualnie jestem okladana po pecherzu [emoji85]. Ale nie wiem jaka czescia ciala [emoji14]
 
reklama
Do góry