reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dzień dobry

Bardzo Wam współczuję tych boli dziewczyny.Ja jakoś odpukac mimo że mam prawie 10kg na plusie i brzucholek pokaźne jak na 27tc to jakoś funkcjonuje.
Szybciej się mecze, muszę wolniej iść częściej przystawać, ale jakoś jeszcze się kulam.
Codziennie rano szalejemy ok 2h na basenie, potem młodsze idzie spać na drzemkę, a starsze ogląda sobie serial.Ja w tym czasie obiadek, gary, jakies pranie i też serial (nawiasem mówiąc polecam Dom z papieru na Netflixie) albo ksiazka.
Potem plac zabaw od 16 do 19 kolacja myc i spać.Niedlugo małż ma urlop to mnie trochę mam nadzieję odciąży z dzieciakami i wreszcie uprzatne porządnie mieszkanie.
 
Dzień dobry [emoji4] śniło mi się dziś że moja koleżanka miała małe dziecko i potrzebowała mleka. I ja wzięłam laktator i dawaj. Wszyscy byli zachwyceni że mi tak świetnie i dużo leci tylko się okazało,że to sama woda... A przed chwilą walczyłam z krwią z nosa. Ciekawie się zaczyna ten dzień. Czekam za położną bo ma dziś do mnie przyjść. Miłego dnia Dziewczyny. Oby upał był dla nas łaskawy i nie wykańczał [emoji120] [emoji120]
 
Dzień dobry , u mnie 31 tc.... wróciliśmy z urlopu, mam cała masę prania .... praktycznie głoduje bo co nie zjem to zaraz się dusze bo mi ciśnie przepona, mąż jeszcze do pon na urlopie, w przyszłym tyg mam wizytę i usg ... i będziemy już ustalać termin cc, miłego dnia nam wszystkim :happy2:
 
reklama
Wczoraj moja mama odwbrala wyniki badan i niestety na wyciętej macicy sie nie skończy. Jednak chemia i naświetlania... Idziemy dzisiaj do niej dokladnie dowiedziec sie co powiedzial jej lekarz. Syn się obudził o 5.30 wiec juz na nogach jestem. Mąż po 8 wychodzi do pracy i będzie po 21 :/ przynajmniej weekend ma caly wolny i mamy plan jechac na termy ujeniow. Życzymy miłego dnia :)
 
Do góry