reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

365E736A-FEBD-4336-886D-23F490591003.jpeg
D715FAF0-6991-49D5-B840-0C013946E40B.jpeg



No i oczywiście na wyjeździe obłowiłam się w olsztyńskim tk max :-p
 

Załączniki

  • 365E736A-FEBD-4336-886D-23F490591003.jpeg
    365E736A-FEBD-4336-886D-23F490591003.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 472
  • D715FAF0-6991-49D5-B840-0C013946E40B.jpeg
    D715FAF0-6991-49D5-B840-0C013946E40B.jpeg
    2,4 MB · Wyświetleń: 425
reklama
Dzień dobry.
U mnie dzisiaj 31+0 t c.
Też bolą mnie nogi, cale szczęście nie puchną, pewnie od ciężaru, na plusie mam 10/11kg.w nocy też bolał mnie brzuch, wiązadła po bokach. No ale cóż ciąża coraz bardziej zaawansowana.

Dzisiaj znowu duchota, wysoka temperatura i chmury, ehh.

Miłego dnia.

Emol, przykro mi z powodu Mamy, mam nadzieję że leczenie pomoże, ale z doświadczenia wiem że najlepiej powycinac wszystko co się da, to zawsze zmniejsza szansę przeżutow. Chemia i naświetlanie to koniecznie uzupełnienie. Wierzę że będzie wszystko dobrze.
 
Napisz na kiedy Ci ustali Cc, ja mam wizytę dopiero 16.08 i wtedy mam ustalać.
Nie ukrywam, że interesuje mnie pierwszy bezpieczny termin, jestem już zmęczona i głodna. Ponieważ, też co zjem to mam nacisk na przeponie i zgage.

Dzień dobry , u mnie 31 tc.... wróciliśmy z urlopu, mam cała masę prania .... praktycznie głoduje bo co nie zjem to zaraz się dusze bo mi ciśnie przepona, mąż jeszcze do pon na urlopie, w przyszłym tyg mam wizytę i usg ... i będziemy już ustalać termin cc, miłego dnia nam wszystkim :happy2:
 
Hej dziewczyny, u mnie dzis juz 28+0 :) czuje ogromna ulge ze maluchy dotrwaly w brzuchu do tego momentu.

Jak rozmawiałam z ginem po usg gdzie sie okazalo ze bedzie dwojka, to caly czas mialam w glowie "byle wytrzymali do 26tc". Jakos nikt z rodziny nie rozumial o co mi chodzi i dlaczego takie scenariusze zakladam. Kazdy kolejny tydzien jak mija to mi lzej na sercu :)
 
Hejka!
to u mnie dziś 28+1 <3
wyobraźcie sobie że paczka z allegro świat dziecka doszła! kurier mnie obudził o... 7:35! pierwszy raz w życiu tak wcześnie paczka przyszła! teraz czekam na siostrę aż przyjedzie bo chcę nagrywać w razie braków, zawsze to dowód lepszy niż zdjęcia ;)
 
Dzień dobry.
U mnie dzisiaj 31+0 t c.
Też bolą mnie nogi, cale szczęście nie puchną, pewnie od ciężaru, na plusie mam 10/11kg.w nocy też bolał mnie brzuch, wiązadła po bokach. No ale cóż ciąża coraz bardziej zaawansowana.

Dzisiaj znowu duchota, wysoka temperatura i chmury, ehh.

Miłego dnia.

Emol, przykro mi z powodu Mamy, mam nadzieję że leczenie pomoże, ale z doświadczenia wiem że najlepiej powycinac wszystko co się da, to zawsze zmniejsza szansę przeżutow. Chemia i naświetlanie to koniecznie uzupełnienie. Wierzę że będzie wszystko dobrze.
Tylko właśnie ona miała wycięte ale ktos zle pobral lub opisal próbkę lewego jajnika i nie wiedza czy na pewno nie ma przerzutów wiec zapobiegawczo mówią o chemii przez 5 miesięcy. Chce iść jeszcze wyniki skonsultować z onkologiem prywatnie.
 
reklama
Dzień dobry , u mnie 31 tc.... wróciliśmy z urlopu, mam cała masę prania .... praktycznie głoduje bo co nie zjem to zaraz się dusze bo mi ciśnie przepona, mąż jeszcze do pon na urlopie, w przyszłym tyg mam wizytę i usg ... i będziemy już ustalać termin cc, miłego dnia nam wszystkim :happy2:
A u Ciebie dlaczego ma być CC?
Ciuszki śliczne wcale się nie dziwię, że się skusiłaś.


Nie cierpię tej pogody...jeszcze nie wstałam a już jestem zgrzana i spocona. Jak żyć?!? :(
 
Do góry