reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Jeśli chemia to dodatkowe zabezpieczenie to oczywiście trzeba wziąść.
Napewno warto się skonsultować prywatnie z onkologiem który pracuje w szpitalu, bo o ile radioterapia, jest wszędzie taka sama to chemia już nie. Czasem lekarz dobierze coś mniej uciążliwego o obciążające organizm.



Tylko właśnie ona miała wycięte ale ktos zle pobral lub opisal próbkę lewego jajnika i nie wiedza czy na pewno nie ma przerzutów wiec zapobiegawczo mówią o chemii przez 5 miesięcy. Chce iść jeszcze wyniki skonsultować z onkologiem prywatnie.
 
Hejka!
to u mnie dziś 28+1 <3
wyobraźcie sobie że paczka z allegro świat dziecka doszła! kurier mnie obudził o... 7:35! pierwszy raz w życiu tak wcześnie paczka przyszła! teraz czekam na siostrę aż przyjedzie bo chcę nagrywać w razie braków, zawsze to dowód lepszy niż zdjęcia ;)
Mi przyslali zamiast poszewki na poduszke poszewke na rogala. Napisalam im to w sporze na allegro i przyslali kuriera po poszewke na rogala a pozniej przyszedl drugi z poszewka (miala byc na poduszkę ta ktora zamawialam). Okazalo sie ze to znowu byla poszewka na rogala [emoji3][emoji23] napisalam im to i napisali ze dosla poszewke na poduszke a na rogala mam juz sobie ją zostawic [emoji3][emoji3] takze mam i poszewke na poduszke i na rogala. Na rogala w gratisie [emoji3][emoji3][emoji173]
I nic nie nagrywalam. Uwierzyli na slowo.
 
A u Ciebie dlaczego ma być CC?
Ciuszki śliczne wcale się nie dziwię, że się skusiłaś.


Nie cierpię tej pogody...jeszcze nie wstałam a już jestem zgrzana i spocona. Jak żyć?!? :(

U mnie będzie cc po pierwsze bo mam dysplastyczne biodra , po drugie jestem już po jednym cc i mam po nim duża bliznę na macicy i dr boi się rozejścia blizny i komplikacji
 
[emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji173]
Screenshot_20180727-090000.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180727-090000.jpg
    Screenshot_20180727-090000.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 342
@sandralevv93 co to za apka? Fajnie wygląda! Jestem zadowolona? Ja mam chyba z trzy i najbardziej mi pasuje ta z edziecko, bo nie zaniza wagi dziecka i pokazuje aktualny tc (ale brakuje mi dokładnego dnia).
 
reklama
Do góry