reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja mam 56 dwie szuflady [emoji23][emoji23] ale ogolnie sporo [emoji3] i dwie pary spodni 50 z hm bo hm w ogole jakis wielki wypada.
Jak patrze na 62 to to spore ubranka :) mniej więcej wszystko posegregowalam na malutkie (56), a później wyciągnę dopiero 62 :)
Wydaje mi sie ze miesiąc dwa na pewno posłuży ten mniejszy rozmiar :)

No Ty to przepadlas w dziecięcych ubrankach to wiadomo [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] hehehe.

Ja mam gdzieś po 13-16 zestawów z rozmiaru 56 i 62, wystarczy i tak pralka chodzi u mnie codziennie lub co 2 dni
 
reklama
Gratuluję bobaska, moj w tym samym dniu co u Ciebie, ważył 1489g więc bardzo podobnie, i gin powiedziała że to idealna waga.
Jeśli chodzi o cc na Kopernika to trzeba a zgłosić się na kwalifikacje do ambolutorium w 34 tc. I tam wszystko mierzą sprawdzą, badają i ustalają termin.

Mnie to ominie całe szczęście i ta kolejka w której trzeba tam siedzieć, bo zrobię to na wizycie prywatnej u mojej lekarki, ona pracuje na oddziale. Mamy ustalać właśnie w 34 tc.

Cześć :)

Wczoraj wieczorem miałam wizytę , 29+4 , Wiktorek warzy 1 445 g więc taka normalna waga ( wg mojego ginekologa jaki on duzyyyyyyyy mówi a Wy tu na forum piszecie o wyższych wagach wiec nie słucham tego za bardzo ;) )

Generalnie, wody, łożysko ok , szyjka stanęła w miejscu 2,5 cm , ale mieciutenka już bardzo i rozciągnięta , macica bardzo mówi że się powiększyła czy rozciągnęła nie chce przekręcić słowa . Synek ułożony od dawna główka do dołu , naciska na pęcherz i pcha się dol bardzo przez co mam klocie w pochwie , twardnienie brzuszka i skurcze się zaczynają .

Zwiększył dawkę luteiny do 2*1 , dalej asmag magnez 3*2 i przepisal Euthyrox 25 na tarczycę bo mam wynik 2,5 i chce obniżyć o max 2,0 . Mam też urosept 3*2 na drogi moczowe bo coś tam w wynika wyszło moczu nie hali . Nie dał nic jeszcze na te klocie w pochwie czekamy 2 tygodnie do wizyty i zadecyduje co dalej . Żadnego pessera nie proponował na szyjkę , ale zapytam za 2 tygodnie co on o tym myśli , ale to będzie 32 TC i pewnie już za późno na krążek ....

Zapytam też na nasrepnej wizycie jak to jest że skierowaniem na cesarkę ? Kiedy ją dostanę i kiedy się termin ustala ???

Aaaaaa tak w ogóle to dziś mam 3 USG genetyczne hihi tak się złożyło akurat wizyty dzień po dniu ( u innego ginekolog oczywiście z lepszym sprzętem ) .

Ciekawe czy wyjdą podobne parametry jak wczoraj hihi ;)

Miłego dnia i powodzenia na wizytach dziś ;)
 
Ostatnia edycja:
No Ty to przepadlas w dziecięcych ubrankach to wiadomo [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] hehehe.

Ja mam gdzieś po 13-16 zestawów z rozmiaru 56 i 62, wystarczy i tak pralka chodzi u mnie codziennie lub co 2 dni
Tych malych nie mam tak duzo [emoji3] przepadlam w rozmiarach 68/74 ale tych z hm a one wieksze wypadaja. W ogole tych 56 mam tez sporo z hm, a hm ma wielkie te ciuszki i mam tez duzo rzeczy od kuzynki :)
Tu poslychalam glosu rozsadku ze nie kupowac duzo malych ubranek [emoji3][emoji3]
 
Hej Dziewczyny. Nadrobiłam Was A trochę mi się tego nazbierało [emoji6] jestem wykończona. W niedzielę pół dnia przy garach bo gości mieliśmy i od poniedziałku powtórka z rozrywki. Znajomi przyjechali i dopiero dziś rano wyjechali [emoji15] powiem Wam szczerze że już mnie cholera brała. Zanim przyjechali to się zarzekali że ja będę leżeć jak księżniczka A oni będą wszystko ogarniać. Ahaaaaaa tu mi jedzie czołg i strzela. Latałam jak dziki wół. I jeszcze usłyszałam tekst że tak świetnie wyglądam że zapominają że w ciąży jestem [emoji15] [emoji15] Aż wczoraj jak robiłam obiad zrobiło mi się tak słabo że myślałam że fikne. I się chyba wszyscy ockneli i przypomniało im się że w ciąży jestem. Jeszcze tylko w weekend przeżyć najazd teściów i zamykam dom na klucz i mnie kur## nie ma.
 
Hej Dziewczyny. Nadrobiłam Was A trochę mi się tego nazbierało [emoji6] jestem wykończona. W niedzielę pół dnia przy garach bo gości mieliśmy i od poniedziałku powtórka z rozrywki. Znajomi przyjechali i dopiero dziś rano wyjechali [emoji15] powiem Wam szczerze że już mnie cholera brała. Zanim przyjechali to się zarzekali że ja będę leżeć jak księżniczka A oni będą wszystko ogarniać. Ahaaaaaa tu mi jedzie czołg i strzela. Latałam jak dziki wół. I jeszcze usłyszałam tekst że tak świetnie wyglądam że zapominają że w ciąży jestem [emoji15] [emoji15] Aż wczoraj jak robiłam obiad zrobiło mi się tak słabo że myślałam że fikne. I się chyba wszyscy ockneli i przypomniało im się że w ciąży jestem. Jeszcze tylko w weekend przeżyć najazd teściów i zamykam dom na klucz i mnie kur## nie ma.

To po co się tyle męczyłas? Dorośli ludzie , raczki maja, z głodu by nie pomarli
 
Właśnie ja tez wszędzie czytam ze lepiej 56 kupować Na każdym blogu mamusiowym, instagramie mamusiowym jak są pytania czy wpisy o wyprawkę. Tylko tu na forum jakaś dziwna tendencja do 62 panuje [emoji23]

Ja mam mniej więcej po równo tego i tego.
Chyba ze się jakiś olbrzym urodzi to 62 albo jak malutka rozmiarówka wychodzi. W sumie pepco ma takie dość małe te 62
Wiadomo wszystko zależy od dziecka. Moj urodził sie 2900, 51 cm i bardzo słabo przybierał na wadze (do tej pory ciągnie poniżej 10 centyla). Miałam jeden komplet noworodkowy 50 cm i był dobry. A 56 to on chyba 2 mc nosił bo tak jak mówię waga szła wolno. Także akurat u mnie sie długo przydało.
 
reklama
Ehh te wyprawki przy pierwszym dziecku :D pamiętam jak ja szalalam. Nakupilam tyle niepotrzebnych rzeczy i tak dużo ubranek, ze jeszcze 2 noworodki by skorzystały [emoji23] no i zamiast się kierować wtedy rozsądkiem i wygoda to miałam masę niepraktyczmych ciuszków, kupionych tylko dlatego bo 'ojojoj jakie słodkie'[emoji23] A teraz? Śpiochy, pajace, pajace, pajace, polspiochy, body i kilka rzeczy 'na wyjście'. Chyba się leniwa zrobiłam :D
 
Do góry