reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
UWAGA PRZEPIS NA LODY!!!

Link do: Orzechowe lody z solonym karmelem z daktyli - erVegan

Nie wiem już kto chciał, tyle osób pisało, że nie pamiętam.aby odznaczyć wszystkie.
Link do.przepisu powyzej.
Zrobiłam wczoraj.Dzis jest 11.06 i właśnie kończę ostatnia miskę...
Celowo rano nie kupiłam bananów i... Pewnie pójdę po drzemce małego.Mam nadzieję że.jak się nimi.przezre to już nie będzie chciała. Pytanie ile to zajmie...
Wygląda pysznie [emoji1] choć nie spodziewałam się w tym orzechów, a mam na wszystkie prawie uczulenie [emoji50]
 
Nie wiem jak Wam ale mi mega smutno że nasz ptaszek się żegna. Ja myślę że większość po porodzie tu zostanie i będziemy się dalej wspierać, radzić, pomagać.

Teraz mam duzo wolnego, bo tak organizacje rodzinna zmienilismy bym mogła odpoczywac jak najwięcej...

jak urodze to ja raczej tez znikne, bo przy 3 dzieci... jak dojde do siebie, zakladam ze listopad... to przedszkolakowi chce zmniejszyc ilosc godzin w przedszkolu zamiast do 16 to do 12.30 będzie.....i wróce z nim do regularnych zajęć, no i 2 latka bede brac w obroty też dopiero zaczniemy nauko~zabawe. :) a i sama jak brzuch zniknie bede reszte czasu wolnego poświęcać na taniec I łyżwy....
 
Mi gin mowil ze do 35tc

Mi sie 1 syn i pozniej przekrecal.... ja do ostatniej chwili przestawialam sie psychicznie... chodzi o plan porodu w glowie...a to cc...potem sn..potem znowu cc...bo posladkowo...w 36 byl z powrotem glowa do dolu a 38 posladkowo..wiec znowu cc... a na porod glowa w dol wiec sn.... co i tak sie skonczylo cc.....ehh. i wez tu sobie cos zaplanuj :p
 
Mi sie 1 syn i pozniej przekrecal.... ja do ostatniej chwili przestawialam sie psychicznie... chodzi o plan porodu w glowie...a to cc...potem sn..potem znowu cc...bo posladkowo...w 36 byl z powrotem glowa do dolu a 38 posladkowo..wiec znowu cc... a na porod glowa w dol wiec sn.... co i tak sie skonczylo cc.....ehh. i wez tu sobie cos zaplanuj :p
Moja mama jak rodziła moich braci bliźniaków, to pierwszy się urodził, a drugi w tym czasie zdążył się obrocic i rodziła go w ułożeniu pośladkowym. Jest między nimi 5 minut różnicy. Ja się też boję tego obrocenia na sam koniec bo mam wody na granicy normy (wielowodzia) a jak jest dużo wód to większe prawdopodobieństwo obracania się dziecka na końcówce ciąży
 
@ranny.ptaszek
Myślę o Was często.
Pięknie rozwija Ci się laktacja. Gratuluję [emoji8]
Poukłada się. Jak piszesz...Tymuś jest silny i Ty też mega silna jesteś. Masz oparcie w najbliższych i to jest piękne.
Będę czekać na wieści o Was. [emoji173][emoji173]
Pozdrawiam serdecznie.[emoji258]
 
Moja mama jak rodziła moich braci bliźniaków, to pierwszy się urodził, a drugi w tym czasie zdążył się obrocic i rodziła go w ułożeniu pośladkowym. Jest między nimi 5 minut różnicy. Ja się też boję tego obrocenia na sam koniec bo mam wody na granicy normy (wielowodzia) a jak jest dużo wód to większe prawdopodobieństwo obracania się dziecka na końcówce ciąży
A jak nie bedzie chcial sie ustawic glowkowo to tez bedziesz probowala rodzic w domu? Czy właśnie od tego uzalezniasz?

Edit. Przepraszam u Ciebie chyba jednak dziewczynka, prawda?
 
reklama
dziewczyny ponawiam pytanie w sprawie gemini ;)
i mam jeszcze jedno pytanie, kupujecie wit D w formie twist off czy raczej kropelki? bo właśnie się waham...
jak kropleki to które? z tymi twist off mam doświadczenie, choć kiedyś prawie zawału dostałam jak wyślizgnęła mi stę ta osłonka z palców prosto w usta młodego...
Ja w gemini się wstrzymuję bo mam w koszyku ponad 300,- więc I tak przesyłka za free.
A tak dużo bo termometr zamawiam, kilka pierdół porodowych, zapas leków dla Michaśka które nawet o 10zł droższe na miejscu kupuję.

Mi te wit D twist off zawsze do buziaka wpadały. Kupuję Vigantol w kroplach bo to lek a nie suplement. Kosztuje ok 10zeta.
A starszemu czasem DVitum kupuję bo już ogarnia twist offy i ma frajdę z obgryzania rybce głowy :p
Screenshot_2018-07-24-13-20-46.jpg


Najważniejsze że wszystko ok. A do kiedy maluchy mają czas żeby się obrócić?
Mojej znajomej w tym tyg w 36tc z miednicowego na główkowe się przekręcił dzieć :)
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-07-24-13-20-46.jpg
    Screenshot_2018-07-24-13-20-46.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 298
Do góry