reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ładny ten kokon, tylko dla niemowlaka to chyba im twardsze podłoże do spania tym lepiej, a nie taka puchowa chmurka :p
SIDS i te sprawy :)

Pewnie tak. Ale lepiej na narożniku położyć do takiego kokonu niż na łóżku gołym na którym jest np psia sierść :)
Tak samo na łóżku sypialnianym lepiej do takiego kokonu niż wśród wielkiej pościeli.

Ponoć w łóżeczku tez się sprawdza dla dzieci które lubią mieć „ciaśniej” a wiadomo ze wielkie łóżeczko nie zapewnia mu czegoś takiego.
 
reklama
Hej. Byłam dziś na usg (III prenatalne), u mnie na zwykłym aparacie w ramach abonamentu Medicover, ale lekarz z odpowiednimi certyfikatami.
Dziś 28,1 tc ale synek do przodu z pomiarami o 9 i 10 dni. Waga 1420 g. Wszystko ok, chociaż ułożony poprzecznie twarzą do mojego wnętrza więc bardzo trudno było zmierzyć.
Mówił, że przy takim ułożeniu ruchy mogą być bardzo słabo wyczuwalne i faktycznie nie narzekam na kopniaki.
Także duże ufff :)
20180724_121733.jpg
 

Załączniki

  • 20180724_121733.jpg
    20180724_121733.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 268
A który bierzesz? Ja czekam dzisiaj na paczkę z Gemini ma dojechać ale jego jeszcze nie kupowałam. Właśnie czytałam te posty o tym że Gemini niby nie takie tanie, ale jak wyszłam dzisiaj na tym upale na zew to od razu pomyślałam że dobrze że kupiłam tyle rzeczy bo jakbym miała iść na jakieś zakupy choćby do Rossmana to bym się wykończyla.

no ten polecany z melodyjkami ;)
 
Bije rekodry we wszystkim te negatywne i pozytywne, wyszlam w drugiej dobie po cc do domu ze wzgledu na moj stan psychiczny. W pierwszej dobie odciagalam 0,3ml co 3 h w drugiej dobie juz 30ml co 3 h. Dzis doba 3 a ja za jednym razem mam 60ml [emoji43] nasze male sukcesy. Synus stan dobry stabilny. Dzis w nocy rozeszlo sie szycie jechalam na IP zalozyli dodatkowy szew. O i o.
Zegnam sie dziewczyny. Bywajcie silne i zdrowe. Trzymajcie dzidzusie z calych sil w brzuszkach. Duzo zdrowia ! Powodzenia [emoji8]
Duzo zdrowka dla Was.. i spokoju

Zajzyj do nas chociaz w październiku daj znać jak u WAS :)
 
Ostatnia edycja:
Pewnie tak. Ale lepiej na narożniku położyć do takiego kokonu niż na łóżku gołym na którym jest np psia sierść :)
Tak samo na łóżku sypialnianym lepiej do takiego kokonu niż wśród wielkiej pościeli.

Ponoć w łóżeczku tez się sprawdza dla dzieci które lubią mieć „ciaśniej” a wiadomo ze wielkie łóżeczko nie zapewnia mu czegoś takiego.

Aaa, myślałam ze jako totalne zastępstwo łóżeczka ;)
Mam taki z LM tyle ze właśnie materacyk ma twardszy, doraźnie będzie z nami jeździł do dziadków, bo leżaczka nie planuje.
Jeśli będzie chciał ciaśniej mam piękne bambusowe i muslinowe otulacze - dziecko tortilla <3
 
dziewczyny ponawiam pytanie w sprawie gemini ;)
i mam jeszcze jedno pytanie, kupujecie wit D w formie twist off czy raczej kropelki? bo właśnie się waham...
jak kropleki to które? z tymi twist off mam doświadczenie, choć kiedyś prawie zawału dostałam jak wyślizgnęła mi stę ta osłonka z palców prosto w usta młodego...

Ja ani twist offy ani kropelki...
Tylko z tym maluskim dozownikiem.... naciskam raz czy 2 i gitara
 

Załączniki

  • 15324283918741420759566.jpg
    15324283918741420759566.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 88
Aaa, myślałam ze jako totalne zastępstwo łóżeczka ;)
Mam taki z LM tyle ze właśnie materacyk ma twardszy, doraźnie będzie z nami jeździł do dziadków, bo leżaczka nie planuje.
Jeśli będzie chciał ciaśniej mam piękne bambusowe i muslinowe otulacze - dziecko tortilla <3
Ja chce zamówić otulacz bambusowy z Ali właśnie ale to na następny miesiąc bo w tym się już spłukałam [emoji23]
 
Bije rekodry we wszystkim te negatywne i pozytywne, wyszlam w drugiej dobie po cc do domu ze wzgledu na moj stan psychiczny. W pierwszej dobie odciagalam 0,3ml co 3 h w drugiej dobie juz 30ml co 3 h. Dzis doba 3 a ja za jednym razem mam 60ml [emoji43] nasze male sukcesy. Synus stan dobry stabilny. Dzis w nocy rozeszlo sie szycie jechalam na IP zalozyli dodatkowy szew. O i o.
Zegnam sie dziewczyny. Bywajcie silne i zdrowe. Trzymajcie dzidzusie z calych sil w brzuszkach. Duzo zdrowia ! Powodzenia [emoji8]
Tymek to silny chłopak, jeszcze trochę i będziecie razem w domu - trzymam za Was mocno kciuki.
 
Hej. Byłam dziś na usg (III prenatalne), u mnie na zwykłym aparacie w ramach abonamentu Medicover, ale lekarz z odpowiednimi certyfikatami.
Dziś 28,1 tc ale synek do przodu z pomiarami o 9 i 10 dni. Waga 1420 g. Wszystko ok, chociaż ułożony poprzecznie twarzą do mojego wnętrza więc bardzo trudno było zmierzyć.
Mówił, że przy takim ułożeniu ruchy mogą być bardzo słabo wyczuwalne i faktycznie nie narzekam na kopniaki.
Także duże ufff :)
Zobacz załącznik 880906
Najważniejsze że wszystko ok. A do kiedy maluchy mają czas żeby się obrócić?
 
reklama
Hej. Byłam dziś na usg (III prenatalne), u mnie na zwykłym aparacie w ramach abonamentu Medicover, ale lekarz z odpowiednimi certyfikatami.
Dziś 28,1 tc ale synek do przodu z pomiarami o 9 i 10 dni. Waga 1420 g. Wszystko ok, chociaż ułożony poprzecznie twarzą do mojego wnętrza więc bardzo trudno było zmierzyć.
Mówił, że przy takim ułożeniu ruchy mogą być bardzo słabo wyczuwalne i faktycznie nie narzekam na kopniaki.
Także duże ufff :)
Zobacz załącznik 880906
Super [emoji7] jaki już duży. Extra
 
Do góry