reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja znam [emoji5] Koleżanka rodziła zaraz po mnie i nic nie pękła. Zazdrościłam jak cholera, bo mi to nacięcie się niedobrze goiło i 2 tygodnie nie mogłam siadać... W szpitalu babka z łóżka koło mnie też nie pękła. Myślałam, że ona jeszcze w ciąży jest, bo przyszła bez dziecka i usiadła na łóżku. Więc stwierdziłam, że to niemożliwe, żeby była po porodzie. A ona urodziła naturalnie bez nacięcia, pęknięcia, od razu sobie usiadła, poszła pod prysznic. Normalnie szok [emoji6] Dziecko było w inkubatorku, dlatego go nie było. I ona, i koleżanka miały małe dzieci (poniżej 3 kg).

Za to dziś w szpitalu po lekarkę, która mnie badała przyszedł lekarz i powiedział jej, że potrzebuje ją do szycia, bo jakaś babka prawie 5-kilowe dziecko urodziła [emoji33]
O rety [emoji44][emoji44][emoji44]
Ja się właśnie boję, że moja Niunia będzie duża [emoji17] przez tą cukrzycę i że będzie znów jakieś nacieciecie albo i cesarka.
Oczywiście wizualizuje wyłącznie poród naturalny [emoji4] ... mam wielką nadzieję, że skoro pierwszy poród był taki szybki i do zniesienia, to przy drugim może być tylko lepiej [emoji1][emoji1]
Za tydzień już się dowiem więcej.
 
reklama
Ja znam [emoji5] Koleżanka rodziła zaraz po mnie i nic nie pękła. Zazdrościłam jak cholera, bo mi to nacięcie się niedobrze goiło i 2 tygodnie nie mogłam siadać... W szpitalu babka z łóżka koło mnie też nie pękła. Myślałam, że ona jeszcze w ciąży jest, bo przyszła bez dziecka i usiadła na łóżku. Więc stwierdziłam, że to niemożliwe, żeby była po porodzie. A ona urodziła naturalnie bez nacięcia, pęknięcia, od razu sobie usiadła, poszła pod prysznic. Normalnie szok [emoji6] Dziecko było w inkubatorku, dlatego go nie było. I ona, i koleżanka miały małe dzieci (poniżej 3 kg).

Za to dziś w szpitalu po lekarkę, która mnie badała przyszedł lekarz i powiedział jej, że potrzebuje ją do szycia, bo jakaś babka prawie 5-kilowe dziecko urodziła [emoji33]
Noooo właśnie podstawa to małe dziecko, mój gin na połówkowym stwierdzil że jeśli będzie wszystko ok i donosze to urodze spore dziecko, zresztą sama też nie jestem mała ani mój mąż.
 
Moj syn ma pierwsza noc bez smoczka:cool2: zasnal ładnie, dwa razy tylko o niego zapytal <3 fakt ze poszedl spac godzine pozniej niz powinien, wiec padl, ale sie udalo (zasluga meza!). Zobaczymy jak przezyjemy noc, bo na bank będzie go szukal i wołał jak sie przebudzi...
Gratuluję i powodzenia w nocy [emoji5] Moja śpi tutaj bez swojej butelki z wodą. Zastąpiła nią sobie smoczka kiedyś i mimo, że ma 3,5 roku (a wygląda na 5), to do zaśnięcia i przy każdej pobudce w nocy musiała być butla ze smoczkiem. Tutaj zapomnieliśmy ją zabrać i poszła bez protestu spać, ale pobudki w nocy były ciężkie... Na wszelki wypadek moja mama kupiła dziś butelkę, ale leży schowana na czarną godzinę. Dziś druga noc i jak narazie jest lepiej.
 
Dziękuję [emoji5] Najważniejsze to żeby w ogóle rozmawiać i mówić sobie dobre rzeczy. Tego nam brakowało przez ostatnie 8 miesięcy... Jutro odbieram zamówione jeszcze tydzień temu książki, w tym "Kobiety są z Wenus, mężczyźni z Marsa" i drugą o kobietach, które kochają za bardzo. Bo wiem, że nie prezentuję sobą szczytu rozsądku i szacunku do siebie samej...
Czytałam tę pierwszą.
Świetna książka! Warto przeczytać.
Choć ona nie pomoże zbudować poczucia wartości i szacunku do siebie.
Na pewno jednak rozjaśnia co i jak i dlaczego.
 
Ostatnia edycja:
@Miao to ja jeszcze polecę Ci
Biegnacą z wilkami

Link do: Biegnąca z wilkami. Archetyp Dzikiej Kobiety w mitach i legendach

Screenshot_20180724-003624.jpg


Screenshot_20180724-004116.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180724-003624.jpg
    Screenshot_20180724-003624.jpg
    85,7 KB · Wyświetleń: 420
  • Screenshot_20180724-004116.jpg
    Screenshot_20180724-004116.jpg
    214,2 KB · Wyświetleń: 417
Ostatnia edycja:
Właśnie obudziłam się sikac i dopadła mnie znowu zgaga i ból żołądka. Cały przełyk mnie pali, co za masakra...
 
Noc bez smoka <33 byla awantura o 24 przez 5 minut ze zloscia kopal, drapal i wołał żeby mu dac, nie dalismy, spal z nami do 6 juz bez pobudek :)

@Miao jak juz udalo sie bez butli to postarajcie sie nie cofac. Ja zawsze przed snem szykuje swojemu w kubeczku przegotowana wode na noc, bo przeciez każdemu moze sie chciec pic, dziecku tez, nie jestesmy robotami ;)
 
reklama
Do góry