reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Oprócz tego tantum Rossa czy Ginexid polecam płyn do higieny intymnej po porodzie...ma bardzo dobry skład i opinie.
2018-07-23%2022.27.42.jpg
 

Załączniki

  • 2018-07-23%2022.27.42.jpg
    2018-07-23%2022.27.42.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 1 183
reklama
Nie znam się na szwach u ludzi, ale wiem, że jak się zakłada kotkom po sterylce szwy rozpuszczalne, to bardzo często mają później reakcje alergiczne i takie wielkie gule im się tam robią. Chyba te zwykłe szwy są trochę bezpieczniejsze.
Ja mialam rozpuszczalne po laparo i sie nie rozpuścily. Polozna je ściągala po tygodniu [emoji3]
 
Tez juz nie kupuje, moze jedna paczke ta 20 kilka sztuk nr 1 z Dady kupie i tyle :)
Ostatnio widziałam babke w Biedroncee jak robila zapasy pampersow Dada, byla w zaawansowanej ciazy [emoji3]

Ja tez tak hurtowo kupuje.... od promocji do promocji... po 6 kartonów...ostatnio sms dostalam ze do 20 lipca...karton pampersow dada gdzie jest tam prawie 86 czy 94 pampersow....za 38zl.. jedno mam akurat już odpampersowane..drugie jeszcze nie ..wiec i tak hurtem bede znowu dla 2 dzieci kupować :)
 
@Kocurek a dlaczego po 7 dniach masz miec zdjecie szwow? U mnie w szpitalu zdejmowali wszystkim dziewczynom w dniu wypisu, a to czego nie zdejmowali to sie rozpuscilo... Czyli jak wychodzily w 3 dobie to juz wtedy. Ja wychodzilam niestety w 7 i jak mi polozna zdejmowala to tam juz troche przyroslo za mocno i sie rozpapralo...
Zakładali mi szwy w nocy i już to był poniedziałek. W środę miałam wypis a w pr miałam zgłosić się do przychodni przyszpitalnej na zdjęcie szwów.
 
Oprócz tego tantum Rossa czy Ginexid polecam płyn do higieny intymnej po porodzie...ma bardzo dobry skład i opinie. Zobacz załącznik 880749
tyłko napiszę ze jesli któraś z was nie używała żelu do higieny intymnej to aby do szpitala nie brała i nie używała pierwszy raz po porodzie bo nie wiadomo jak organizm zareaguje.

W rossmanie są takie fajne podkładki na kubełek 6 sztuk za 2 zł czy coś takiego. Po porodzie na pewno będzie trudno robić na Małysza a przyda się to tym co będą rodzić w szpitalu gdzie będzie 1 łazienka na wiele pacjentek.
I w rossmanie są (i pewnie nie tylko tam) :) mini żele, szampony, odżywki do włosów. Albo małe pojemniczki aby swoimi uzupełnić. Bo po co targac na 3 dni niewiadomo jak wielkie butle.
 
reklama
@Miao@..tu nie ma co Ci radzić, bo Ty decyzje i tak juz podjęłas...widac to w Twoich postach.... tak czy inaczej bedziemy Cie tu wspierac !!
Jak nie psycholog czy terapia małżeńska to
przeczytajcie ta książkę co polecalam.. serio... albo jakas inną tego rodzaju..one ucza jak rozmawiac w zwiazku o problemach...
 
Do góry