reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A jak tam glukoza?
Ja właśnie jestem po wypiciu i szczerze to mi smakowało [emoji23] niewiem jak się będę czuć za niedługo ale teraz jest spoko. Miłoszkowi chyba też podeszła bo szaleje w brzuchu haha. No cóż, trzymajcie kciuki żeby tak dalej całe te 2h [emoji1]
Nie pojechałam, za późno się obudziłam i by mi to cały dzień rozwaliło :/
 
reklama
"Język Niemowląt" Tracy Hoog
Ale napiszę odrazu, że pewne rozdziały trzeba sobie wybrać.
Tu na forum dziewczyny mają złe zdanie o tej autorce. Ale osobiście uważam, że to bardzo dobry podręcznik dla "zielonych" rodziców, mi i wielu moim znajomym i przyjaciołkom pomogła... w wielu sytuacjach. [emoji4]
Tracy to ja mam i czytałam :p chodzilo mi o ta o rodzeństwie ;)
 
Każda wymówka dobra [emoji23] ja w 10 min się pozbierałam bo też nieco zaspałam ale mam wolne w pracy więc w moim przypadku jednak lepiej było to ogarnąć dzisiaj
Ja mam 15km do laba [emoji14] musiałabym zabrać córkę bo mąż w pracy no i w domu byłabym pewnie koło 12, a to czas, kiedy córka je zupę, którą zapomniałam wczoraj zrobić :D ja mam świra na punkcie regularnosci posiłków u dziecka i bardzo tego pilnuję
 
Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Jadę na ten koncert za 3 tygodnie i chcę mieć wszystko pewne w razie wu. Jeśli odpukać, coś by się działo, który szpital w Warszawie najbliżej stadionu? Pytanie czysto teoretyczne, ale jednak wolę takie rzeczy wiedzieć...
 
Dzień dobry.. Po nocnej pobudzce na zgage obudziłam się ze zdretwialymi dłońmi, 2 dni temu bolała mnie jedna. Przeczytałam że w ciąży uaktywnia się ciesnia nadgarstka która mija po porodzie, wiąże się z zatrzymaniem płynów. Całe rączki mnie bolą :hmm: okropne uczucie.

Ktoś tak też ma?
Ja niestety... szczególnie prawa ręka, ale są dni że obie rano jak kołki
 
reklama
mnie czasami cierpną ręce i NOGI!
dziewczyny dziś w gemini darmowa dostawa, skusze się chyba na ten aspirator... dobiorę jeszcze może jakieś pierdołki jak cenowo wyjdą ok, przetrzepałąm neta i właśnie w gemini najtaniej wychodzi ten aspirator ;)
może polecicie z tamtąd coś jeszcze?
 
Do góry