reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dzień dobry.. Po nocnej pobudzce na zgage obudziłam się ze zdretwialymi dłońmi, 2 dni temu bolała mnie jedna. Przeczytałam że w ciąży uaktywnia się ciesnia nadgarstka która mija po porodzie, wiąże się z zatrzymaniem płynów. Całe rączki mnie bolą :hmm: okropne uczucie.

Ktoś tak też ma?
 
reklama
Mialam jeszcze napisać aprppo tych majtek siateczkowych. Do pierwszego porodu mialam je kupione, wydawały się genialne. Ale jsk leżałam już na oddziale po przyszła pielegniarka i jak zobaczyła te majtki to jeknela "następna..." Wytłumaczyła mi, że pod nimi kiepsko sie goi, nawet kazała mi włożyć pod nie rękę i faktycznie jedna gorącz spod nich biła. Doradzila zwykłe bawełniane luzniejsze majtki i to było dopiero swietne rozwiązanie. Teraz właśnie zamiast tych z sztucznej siatki kupilam 10 par bawełnianych majtek w takim małym odzieżowym sklepiku u mnie w mieście
Ja mialam majty siateczkowe I nie ma możliwości zeby tam się cos grzalo. Bo to same dziury. Jak najbardziej je polecam, super Trzymaj wkładke I nic nie cisnie. Teraz też juz kupione
 
Noc bez smoka <33 byla awantura o 24 przez 5 minut ze zloscia kopal, drapal i wołał żeby mu dac, nie dalismy, spal z nami do 6 juz bez pobudek :)

@Miao jak juz udalo sie bez butli to postarajcie sie nie cofac. Ja zawsze przed snem szykuje swojemu w kubeczku przegotowana wode na noc, bo przeciez każdemu moze sie chciec pic, dziecku tez, nie jestesmy robotami ;)
Super :-) Gratuluję. Tylko teraz nie popełnijcie naszego błędu z butelką z wodą, ale to już raczej dobrze wiesz [emoji6] U nas o wiele lepsza noc. Obyło się bez płaczów. To już chyba z piąte podejście do odzwyczajenia od butelki, więc naprawdę się cieszę [emoji5] Dostała butelkę niekapek z wodą. Bardzo ciężko z tego woda leci i nie da się tego ciamkać. Oburzona chciała mi to oddać, ale w końcu napiła się, odstawiła od buzi, przytuliła się do butli i zadowolona zasnęła.
 
Hej dziewczyny. Mnie kolejny raz z rana bolą nerki :/ sikam normalnie, po porannej toalecie ból przechodzi, ale się zastanawiam od czego to. Biorę żurawit od tygodnia
 
Dzień dobry.. Po nocnej pobudzce na zgage obudziłam się ze zdretwialymi dłońmi, 2 dni temu bolała mnie jedna. Przeczytałam że w ciąży uaktywnia się ciesnia nadgarstka która mija po porodzie, wiąże się z zatrzymaniem płynów. Całe rączki mnie bolą :hmm: okropne uczucie.

Ktoś tak też ma?
Ja tak mam, najwiekszy problem mam niestety z trzymaniem telefonu musze trzymac raz w jednej raz w drugiej ręce. No I nad ranem budza mnie zdretwiale ręce. Pomaga spuszczanie z łóżka. Jakos zyje ale jest to dosc nieprzyjemne. Miałam to też w 1 ciazy. Po porodzie przeszlo.
 
Hej. Przez te upaly jestem wylaczona z zycia nie mam kompletnie sily. W sobote urodziny meza robimy wieksza imprezke i troche latania mamy w tym tygodniu mam nadzieje ze dam rade.
Ja jak urodzilam corke to polozne mi ja dostawily do piersi ale mialam wlasnie chowajace sie brodawki i ciezko jej bylo i plakala bidulka a jedna przyszla zlapala mnie za piers scisnela i mowi masz mleko i jakie tluste . Dopiero na drugi dzien przyszla do mnie super babka od laktacji i wytlumaczyla mi co i jak i wlasnie kazala sprobowac przez kapturki karmic.
Moja mala tez pierwsza noc plakala i myslaly ze sie nie najada a ona poprostu chciala byc blisko mnie i dopiero jak wywalczylam zeby mi ja daly do lozka to sie uspokoila i bylo ok.
Ja nie smarowalam jej niczym vhyba ze widzialam ze ma sucha skore tak to tylko krem na buzke jak wychodzilysmy na dwor.
Mi szwy po cc tez sciagali po tygodniu ale sie rozpisalam jak nigdy chyba
 
reklama
Do góry