reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

no ja dziś również pisałam o tej całej aptece gemini, wiele rzeczy kupiłam/widziałam taniej niż tam, także nie skorzystam jednak z usłyg tej apteki ;)
U mnie to najtansza apteka w mieście. Ale jesli chodzi o leki. Nie kupuje tam rzeczy typu kosmetyki itp bo to wiadomo ze w rossmanie czy marketach znajdzie sie taniej w promocji, tak samo proszek. Ale leki maja tansze :)
 
reklama
Mialam jeszcze napisać aprppo tych majtek siateczkowych. Do pierwszego porodu mialam je kupione, wydawały się genialne. Ale jsk leżałam już na oddziale po przyszła pielegniarka i jak zobaczyła te majtki to jeknela "następna..." Wytłumaczyła mi, że pod nimi kiepsko sie goi, nawet kazała mi włożyć pod nie rękę i faktycznie jedna gorącz spod nich biła. Doradzila zwykłe bawełniane luzniejsze majtki i to było dopiero swietne rozwiązanie. Teraz właśnie zamiast tych z sztucznej siatki kupilam 10 par bawełnianych majtek w takim małym odzieżowym sklepiku u mnie w mieście
 
U mnie to najtansza apteka w mieście. Ale jesli chodzi o leki. Nie kupuje tam rzeczy typu kosmetyki itp bo to wiadomo ze w rossmanie czy marketach znajdzie sie taniej w promocji, tak samo proszek. Ale leki maja tansze :)

no właśnie na wielu grupach polecają tą gemini i robią wyprawkę właśnie tam, no a na wyprawkę tak naprawdę leków nie trzeba, tylko wit D, i coś typu linomag, jak widzę fotki które mamuśki dodają to są tam podkłady poporodowe, majtki, gaziki, patyczki higieniczne i tego typu pierdołki, a w cale tam nie najtaniej ;) no chyba że któraś mieszka gdzieś gdzie ma daleko do sklep typu rossman czy tesco, lub ma ciążę zagrożoną, no albo woli kupić wsio w jednym miejscu ;)
ja osobiście też nie lubię łazić szczególnie po sklepach, ale akurat i tak musiałam "napaść" dziś na rossmana bo mi się szampon skończył i kilka innych rzeczy, przy okazji zaopatrzyłam się w dzieciowe kosmetyki, miałam zamawiac na tej gemini całą resztę prócz serii babydream, ale z ciekawości porównałam ceny i jednak zamówenia tam nie złożę ;)
 
no właśnie na wielu grupach polecają tą gemini i robią wyprawkę właśnie tam, no a na wyprawkę tak naprawdę leków nie trzeba, tylko wit D, i coś typu linomag, jak widzę fotki które mamuśki dodają to są tam podkłady poporodowe, majtki, gaziki, patyczki higieniczne i tego typu pierdołki, a w cale tam nie najtaniej ;) no chyba że któraś mieszka gdzieś gdzie ma daleko do sklep typu rossman czy tesco, lub ma ciążę zagrożoną, no albo woli kupić wsio w jednym miejscu ;)
ja osobiście też nie lubię łazić szczególnie po sklepach, ale akurat i tak musiałam "napaść" dziś na rossmana bo mi się szampon skończył i kilka innych rzeczy, przy okazji zaopatrzyłam się w dzieciowe kosmetyki, miałam zamawiac na tej gemini całą resztę prócz serii babydream, ale z ciekawości porównałam ceny i jednak zamówenia tam nie złożę ;)
No piszac leki chodzi mi właśnie o takie apteczne rzeczy np tantum rosaaa, itp (mam na kartce, więcej nie pamietam [emoji23]) reszte kupuje na allegro, w rossmanie lub w marketach [emoji3] zalezy gdzie wyczaje dobra cenę :)
 
Mi dziś przyszły butelki i zestaw do paznokci [emoji173]️
IMG_0254.jpg
017A50B4-6095-46CA-8F6B-5E453CCC7D9D.jpg
55A2EE10-302B-483A-98C9-092E2A53DBC6.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0254.jpg
    IMG_0254.jpg
    295 KB · Wyświetleń: 347
  • 017A50B4-6095-46CA-8F6B-5E453CCC7D9D.jpg
    017A50B4-6095-46CA-8F6B-5E453CCC7D9D.jpg
    375,7 KB · Wyświetleń: 380
  • 55A2EE10-302B-483A-98C9-092E2A53DBC6.jpg
    55A2EE10-302B-483A-98C9-092E2A53DBC6.jpg
    362 KB · Wyświetleń: 373
Ja czytałam właśnie wszędzie ze są wygodniejsze .... to jak to jest dziewczyny powiedzcie
Jak dla mnie to te siateczkowe były ok. Trzymały na miejscu ten podkład. Nigdzie nie uciskały. Dopasowywały się idealnie.
Prałam je w szpitalu i moment były suche. Dla mnie były przewiewne nie wiem jak może być pod nimi niby gorąco.
Te drugie figi są chyba z fizeliny i tutaj raz że obawiam się, że gumki w uda mnie będą uciskać a dwa pod fizeliną na pewno bardziej skóra się poci aniżeli pod tą siateczką.
E to już nie w moim stylu.

Pachołek nie przejdzie, nie dalibyśmy rady wjechać do siebie a ulica jest zbyt ruchliwa.
Nie byłoby czasu na zabawy z kluczykiem.
Podobno są takie na pilota:)
Czyżby gemini zrobilo sie przereklamowane.... 5 lat temu jak porównywałam ceny to bylo taniej.... a teraz juz pewnie sie poleca w ciemno.. bez aktualizacji danych jezeli chodzi o ceny....
Dzieki za i formacje.... :)
Ja dodając do koszyka sprawdzałam jednocześnie ceny w świat malucha (czy tam dziecka:p ) i innych aptekach. Wezmę tylko to co cenowo mi odpowiadało. Jeśli coś dużo taniej wyszło w doz lub allegro to dodawałam do listy tam.
No ale jeżeli różnica 30groszy na czymś to nie będę gonić do Lublina 25km bo tam taniej. Wolę niech mi do domu przyniosą :)
Ja zawsze pampersy w Tesco kupuje. Bardzo rzadko nie mają promocji. Te rozm 1 22 szt za 9, 99 kupowałam w listopadzie dla synka do szpitala :D
Ja na start wtedy i teraz też biorę te z Happy bo one przy pępuszku tak mają wycięte i wygodniej mi się jakoś w nich pierwsze tygodnie przewijało.
Screenshot_2018-07-23-18-41-30.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-07-23-18-41-30.jpg
    Screenshot_2018-07-23-18-41-30.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 368
Ja czytałam właśnie wszędzie ze są wygodniejsze .... to jak to jest dziewczyny powiedzcie
Przy córce mialam te fizelinowe figi. Tak mi odparzyly pachwiny, że masakra. Dopiero jak kupiłam siatwczkowe to zaczęło się goić i musiałam potem długo w bokserkach chodzić, bo każde 'zwykłe' majtki obcieraly mi te pachwiny :/
 
reklama
Jak dla mnie to te siateczkowe były ok. Trzymały na miejscu ten podkład. Nigdzie nie uciskały. Dopasowywały się idealnie.
Prałam je w szpitalu i moment były suche. Dla mnie były przewiewne nie wiem jak może być pod nimi niby gorąco.
Te drugie figi są chyba z fizeliny i tutaj raz że obawiam się, że gumki w uda mnie będą uciskać a dwa pod fizeliną na pewno bardziej skóra się poci aniżeli pod tą siateczką.Podobno są takie na pilota:)Ja dodając do koszyka sprawdzałam jednocześnie ceny w świat malucha (czy tam dziecka:p ) i innych aptekach. Wezmę tylko to co cenowo mi odpowiadało. Jeśli coś dużo taniej wyszło w doz lub allegro to dodawałam do listy tam.
No ale jeżeli różnica 30groszy na czymś to nie będę gonić do Lublina 25km bo tam taniej. Wolę niech mi do domu przyniosą :)Ja na start wtedy i teraz też biorę te z Happy bo one przy pępuszku tak mają wycięte i wygodniej mi się jakoś w nich pierwsze tygodnie przewijało.Zobacz załącznik 880699
Miałam je na start przy pierwszym synku i niestety ciągle osikany był :/ najgorzej w nocy co pobudka w nocy na karmienie pajacyk był cały mokry. Nie wiem czy to pieluszki czy synek tyle sikal ale się zrazilam do nich :/
 
Do góry