reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja bylam dzis w lidlu ..sporo jak zwykle dzieciowych rzeczy.....
kupilam super biustonosz.... moje odkrycie.... biustonosz który sie zaklada do calkiem odkrytuch pleców.. ramion zreszta też...
.biustonosze bez ramiaczek znam...i tez co maja z tylu silikonowy...przezroczysty pasek też.... ale ten co dzis kupilam rewelacyjnie sie trzyma ..i nie ma z tylu nic...nie zsuwa się.....ani drgnie...... jestem milo zaskoczona
:)
P_20180723_164053.jpg
P_20180723_164339.jpg


A dla chłopaków kupilam.... to sa 3 rozne rozmiary.... 98 104 i 116...ale tego nie widac na zdjęciu... :p nawet synek na zdjeciu proporcjonalnie wyglada jakby sie mial w tych spodenkach utopic ale sa dobre na niego :)
P_20180723_095834.jpg
 

Załączniki

  • P_20180723_164053.jpg
    P_20180723_164053.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 350
  • P_20180723_164339.jpg
    P_20180723_164339.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 354
  • P_20180723_095834.jpg
    P_20180723_095834.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 350
reklama
no ja dziś również pisałam o tej całej aptece gemini, wiele rzeczy kupiłam/widziałam taniej niż tam, także nie skorzystam jednak z usłyg tej apteki ;)
Ja mam tam koszyk,który na razie wisi. Wiele rzeczy taniej zamowilam na AsPlaneta,ale tam to takie nieapteczne. Zobaczę co mi zostanie z tego geminiowego koszyka i faktycznie może stacjonarne kupię:)
 
Kwiatek, a co u Ciebie? :)

Mnie troszkę nie było, byłam na weselu w sobotę, kawałek od donu to juz piątek nie było na nic czasu.
Kończę Was nadrabiać
Sobota-wesele super, nawet się troche pobawiłam, ale w niedziele taki obiad poprawinowy, wiec spałam 4 godziny, nogi nie dość że bolą to jeszcze opuchlizna mi nie zeszła.
A dziś cały dzień w łóżku

Trochę się wczoraj wystraszyłam bo delikatnie ktoś mnie uderzył w brzuch, mały szalał calutki dzień, ból brzucha, cimno przed oczami, słabo.
A jeszcze te 70 km musiałam wracać autem.

Ale we środę mam wizytę to może zobacze maluszka...w końcu bo już miesiąc nie widzialam
 
Dziewczyny ta gemini jest do bani !!! Zrobiłam listę i ja na szczęście zapisałam. Dziś pojechałam do Tesco i na samym proszku lovela zaoszczedzam 20 zł! Jest 5 kg za 39.99 A na gemini 49.99 ! Na podlaskich to samo i chusteczki nawilazane też. Także z jednej strony dobrze bo jest porównanie ale dla mam które mają czas polecam jednak wycieczkę Rossmann Hebe i Tesco A co zostanie to w taniej rejonowej aptece. Ja mam taką gdzie mustela przeciw rozstepom jest taniej niż na allegro niestety przypadkiem się dowiedziałam kiedy już kupiłam zapas.
Gemini ma niezlych magikow od marketingu, to trzeba przyznac. Na kazdym forum sie pojawia. Tzn jak ktos chce wszystko na raz, z dostawa do domu i bez chodzenia po roznych sklepach to jest fajna opcja...ale tez nie uwazam, zeby ceny powalaly.
 
Wiesz co nie chce mi się rozwijać tego z 5 mam wysmialo ta teorię i wystarczy. Jeśli macie ochotę dalej drążyć temat to bardzo proszę ale bezę mnie [emoji6]jeśli uważacie to za głupotę to zignorujcie a nie rozstrzasajcie ja zazwyczaj tak reaguje jak czytam coś z czym się nie zgadzam.

Spokojnie...Nie biez tego do siebie... nikt tego nie rozstrzasa...po prostu sie wypowiadamy co myslimy o tej teorii... skoro zostala wrzicona na tapete...
moze Ci sie wydawac ze bedzie dalej jeszcze drążony..bo niektore dziewczyny dopiero wieczorem lub jutro beda nadrabiac i sie wypowiedza w tym temacie po prostu z opóźnieniem....
Bo po 1 Twoim wpisie...ja np. go po prostu nie zrozumialam... serio... "maka.moze posiadac na.pluca".. slowa posiadac nie zrozumialam w tym kontekscie..w tym zdaniu....domyslilam sie ze pewnie chodzilo o " osiadac" ... ja np.. potem jak was daaalej nadrabialam dopiero widzialam ze rozwinelas temat.... .. i robie wtedy edit.... ze doczytalam

Tu ciezko jest byc na bieżąco.... :)
 
Ja jeszcze odnośnie tych zakupów aptekowych. Nie wiem jakie Wy macie doświadczenia, ale wydaje mi się że te majtki poporodowe to lepiej kupić rozmiar większe niż nosi się na codzien. A no i widziałam że któraś zamawia te majtki w kształcie bokserek, nie wiem czy to będzie wygodne ;) ja wolę zwykle wyglądające jak figi.

Nie mam doświadczenia, ale kupiłam dwa różne opakowania, takich bokserek, bo takie "zwykłe" ciężko mi było znaleźć rozmiar.

Jedne niby wiekszy rozmiar, a na udach ciasnawe, drugie troche mniejsze (wg opakowania) a super wygodne sie wydaja.

Mierzone w domu, ale na leginsy ;)

Jeśli można o nich powiedzieć wygodne hehe:D:D:D
 
Ja jeszcze odnośnie tych zakupów aptekowych. Nie wiem jakie Wy macie doświadczenia, ale wydaje mi się że te majtki poporodowe to lepiej kupić rozmiar większe niż nosi się na codzien. A no i widziałam że któraś zamawia te majtki w kształcie bokserek, nie wiem czy to będzie wygodne ;) ja wolę zwykle wyglądające jak figi.

Ja czytałam właśnie wszędzie ze są wygodniejsze .... to jak to jest dziewczyny powiedzcie
 
Mąż mi kiedyś mówił ze z odkreconymi da się normalnie jeździć. Chyba trzeba by drastycznie, czyms ostrym przebic.


E to już nie w moim stylu.

Pachołek nie przejdzie, nie dalibyśmy rady wjechać do siebie a ulica jest zbyt ruchliwa.
Nie byłoby czasu na zabawy z kluczykiem.
 
Dziewczyny ! Szyjka po usg na jednak 3.91 cm A nie 2 jak twierdzili po ręcznym sprawdzaniu. Zamknięta bez cech niewydolności :) nadal mi twardnieje troszkę brzuszek ale oni mówią ze jest dobrze :) jutro wychodzę :D

Edit. Mała jednak zostanie jeszcze w moim brzuszku i to jest najwazniejsze ! <3

Super :) bardzo dobrze że malutkiej się jeszcze nie spieszy i że z Wami ok.:)
W domku sobie odpoczniesz.
 
reklama
Ja pamiętam jak się stresowalam przed porodem ze zrobię kupę podczas parcia [emoji14] (w tym szpitalu nie robili lewatyw) podczas porodu miałam to delikatnie mowiac gdzieś :D
Ja nie chcialam byc golona przez kogos.chcialam sama... ale jak trafilam w piatek... to przez 2 dni......ehhh bolalo jak cholera...to podpisalam zgode na WSZYSTKO.... a tez przed 1 porodem..mialam swoja wizje i plan porodu...
 
Ostatnia edycja:
Do góry