reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Szalona. Tobie się udało bez smoka i fajnie, ale nie każde dziecko jest takie że jak w brzuchu smoczka nie miało to o mu po porodzie nie potrzebny.

Też chcieliśmy spróbować bez smoka i na 5 dobę już się podałam. Bo nie chciałam by mi dziecko wisiało na cycu. A pewnie tak by się skończyło.
Dziecko dziecku nie równe i uważam, że nie ma co negować smoczków. [emoji4]
Oczywiście... juz raz pisalam ze sa wyjatkowe niektore dzieci... jak kilka dni nie daje rady znalezc sposobu.. doswiadczone polozne w szpitalu też nie daja rady pomoc..a pomysly sie.kończą... to lepszy smok niz mialoby plakac i plakac...sama wtedy polece i kupie...... na rozne dzieci rozne rzeczy dzialaja.czasem trudniej wpasc na metode....
 
reklama
Jestem zmęczona. Czytam tego Twojego posta i widzę że wrzuciłas swoje zdjęcie w staniku, myślę spoko tylko czemu taki mały brzuch. A to etykieta z biustonosza :-D
Widac pogoda już zaczyna źle działać.

Ja bylam dzis w lidlu ..sporo jak zwykle dzieciowych rzeczy.....
kupilam super biustonosz.... moje odkrycie.... biustonosz który sie zaklada do calkiem odkrytuch pleców.. ramion zreszta też...
.biustonosze bez ramiaczek znam...i tez co maja z tylu silikonowy...przezroczysty pasek też.... ale ten co dzis kupilam rewelacyjnie sie trzyma ..i nie ma z tylu nic...nie zsuwa się.....ani drgnie...... jestem milo zaskoczona
:)Zobacz załącznik 880665 Zobacz załącznik 880666

A dla chłopaków kupilam.... to sa 3 rozne rozmiary.... 98 104 i 116...ale tego nie widac na zdjęciu... :p nawet synek na zdjeciu proporcjonalnie wyglada jakby sie mial w tych spodenkach utopic ale sa dobre na niego :)
Zobacz załącznik 880667
 
Dziewczyny ta gemini jest do bani !!! Zrobiłam listę i ja na szczęście zapisałam. Dziś pojechałam do Tesco i na samym proszku lovela zaoszczedzam 20 zł! Jest 5 kg za 39.99 A na gemini 49.99 ! Na podlaskich to samo i chusteczki nawilazane też. Także z jednej strony dobrze bo jest porównanie ale dla mam które mają czas polecam jednak wycieczkę Rossmann Hebe i Tesco A co zostanie to w taniej rejonowej aptece. Ja mam taką gdzie mustela przeciw rozstepom jest taniej niż na allegro niestety przypadkiem się dowiedziałam kiedy już kupiłam zapas.
Czyżby gemini zrobilo sie przereklamowane.... 5 lat temu jak porównywałam ceny to bylo taniej.... a teraz juz pewnie sie poleca w ciemno.. bez aktualizacji danych jezeli chodzi o ceny....
Dzieki za i formacje.... :)
 
Oczywiście... juz raz pisalam ze sa wyjatkowe niektore dzieci... jak kilka dni nie daje rady znalezc sposobu.. doswiadczone polozne w szpitalu też nie daja rady pomoc..a pomysly sie.kończą... to lepszy smok niz mialoby plakac i plakac...sama wtedy polece i kupie...... na rozne dzieci rozne rzeczy dzialaja.czasem trudniej wpasc na metode....
Moja córka zaczęła tak płakać w domu. Wystarczyło, że się ruszylam. Poleglam, mówię mężowi kup smoczek. I co? I nie było opcji :D plula od razu jak dostała coś sztucznego do paszczy [emoji14] nie było mowy o smoczku ani o karmieniu butelka. Z perspektywy czasu się cieszę,pewnie to też pozwoliło nam się karmić dwa lata. No ale ja nie zakładałam szybkiego powrotu do pracy wtedy, mogłam sobie pozwolić, żeby być przy niej i żeby była tylko na piersi. Nie czułam też potrzeby zostawiania jej w domu beze mnie.
 
Spokojnie...Nie biez tego do siebie... nikt tego nie rozstrzasa...po prostu sie wypowiadamy co myslimy o tej teorii... skoro zostala wrzicona na tapete...
moze Ci sie wydawac ze bedzie dalej jeszcze drążony..bo niektore dziewczyny dopiero wieczorem lub jutro beda nadrabiac i sie wypowiedza w tym temacie po prostu z opóźnieniem....
Bo po 1 Twoim wpisie...ja np. go po prostu nie zrozumialam... serio... "maka.moze posiadac na.pluca".. slowa posiadac nie zrozumialam w tym kontekscie..w tym zdaniu....domyslilam sie ze pewnie chodzilo o " osiadac" ... ja np.. potem jak was daaalej nadrabialam dopiero widzialam ze rozwinelas temat.... .. i robie wtedy edit.... ze doczytalam

Tu ciezko jest byc na bieżąco.... :)
No i po co drażysz.... dla mnie temat skończony. Możesz jeszcze w 5 nawet 7 postach śmiać się z mąki.
 
reklama
Ja bylam dzis w lidlu ..sporo jak zwykle dzieciowych rzeczy.....
kupilam super biustonosz.... moje odkrycie.... biustonosz który sie zaklada do calkiem odkrytuch pleców.. ramion zreszta też...
.biustonosze bez ramiaczek znam...i tez co maja z tylu silikonowy...przezroczysty pasek też.... ale ten co dzis kupilam rewelacyjnie sie trzyma ..i nie ma z tylu nic...nie zsuwa się.....ani drgnie...... jestem milo zaskoczona
:)Zobacz załącznik 880665 Zobacz załącznik 880666

A dla chłopaków kupilam.... to sa 3 rozne rozmiary.... 98 104 i 116...ale tego nie widac na zdjęciu... :p nawet synek na zdjeciu proporcjonalnie wyglada jakby sie mial w tych spodenkach utopic ale sa dobre na niego :)
Zobacz załącznik 880667
Ile ten biustonosz?
 
Do góry