reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Przy córce mialam te fizelinowe figi. Tak mi odparzyly pachwiny, że masakra. Dopiero jak kupiłam siatwczkowe to zaczęło się goić i musiałam potem długo w bokserkach chodzić, bo każde 'zwykłe' majtki obcieraly mi te pachwiny :/
Ja też dobrze te siateczkowe bokserki wspominam. Idealnie podtrzymywaly mi podklad. Do drugiego porodu kupiłam fizelinowe i tak szybko jak założyłam tak szybko ściągnęłam [emoji14] od razu do kosza cała paczka poszła
 
Miałam je na start przy pierwszym synku i niestety ciągle osikany był :/ najgorzej w nocy co pobudka w nocy na karmienie pajacyk był cały mokry. Nie wiem czy to pieluszki czy synek tyle sikal ale się zrazilam do nich :/
O widzisz. Dlatego nie ma co zapasów robić tylko małe paczki i testować co się sprawdzi. U nas mieliśmy je w szpitalu i później takie same w domu kupowałam bo ani nie uczulały mojego ani nie przesiąkały.
 
Takie saszetki z proszkiem, rozpuszczasz we wodzie i podmywasz krocze [emoji3] dziala przeciwbolowo, lagodzaco itp :)
Są też takie gotowe płyny tamtum rosa do irygacji. Kupiłam kilka do szpitala, i to był strzał w dziesiątkę, bo ciężko by było rozpuszczac saszetki w szpitalu a bardzo się przydały mi na pęknięcie. Tylko wiadomo, nie wsuwalam końcówki do pochwy, ale nalewalam po troszku na rękę i się oblewalan w kroku. Bardzo przynosiło mi to ulgę :)
 
Ja planuje tantum rosę rozpuszczać w piskaczu i się psikac [emoji23]

A co do pampersow to ja mam 1 pampers i 1 dada.
Więcej nie kupuje bo nie wiadomo ile tego rozmiaru pouzywamy i które się sprawdza.
 
reklama
Ja planuje tantum rosę rozpuszczać w piskaczu i się psikac [emoji23]

A co do pampersow to ja mam 1 pampers i 1 dada.
Więcej nie kupuje bo nie wiadomo ile tego rozmiaru pouzywamy i które się sprawdza.
Tez juz nie kupuje, moze jedna paczke ta 20 kilka sztuk nr 1 z Dady kupie i tyle :)
Ostatnio widziałam babke w Biedroncee jak robila zapasy pampersow Dada, byla w zaawansowanej ciazy [emoji3]
 
Do góry