reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Miałam je na start przy pierwszym synku i niestety ciągle osikany był :/ najgorzej w nocy co pobudka w nocy na karmienie pajacyk był cały mokry. Nie wiem czy to pieluszki czy synek tyle sikal ale się zrazilam do nich :/
Ja tak mialam z dadami i z lidlowymi pieluchami. Moze nie po kazdym siku byl mokry,ale po trzy-cztery razy i wiecej w ciagu doby.
 
reklama
Mi położne przyniosły kompresy jałowe, żeby okladać krocze i pytałam w jakim celu, jak ani pęknięcia ani nacięcia. Stwierdził, że w sumie racja, bez sensu [emoji14] więc to z mojego planu porodowego się udało, ochrona krocza przy porodzie :)
 
Dziewczyny, jakaś maść na blizne po cesarce polecacie?,Moja lekarka coś mówiła o maści z masy perłowej ale nie pamiętam nazwy. Widziałam też plastry silikonowe na blizny. Jest sens to kupować?
 
Dziewczyny, jakaś maść na blizne po cesarce polecacie?,Moja lekarka coś mówiła o maści z masy perłowej ale nie pamiętam nazwy. Widziałam też plastry silikonowe na blizny. Jest sens to kupować?
Miałam te plastry Sutricon.
A smarowałam zwykłym Cepanem.
Blizna biała cieniutka kreseczka.
Obstawiam, że gdybym niczym nie smarowa ła ani obklejała to i tak by tak ładnie zbledła ale wtedy mi to chyba tak bardziej psychicznie było potrzebne I przynosiło ulgę w powrocie do formy :)
 
reklama
Do góry