reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Zwykła, ale samo wypicie glukozy poszlo mi calkiem okey i czulam sie dobrze. Wytrzymałam 30 min i zrobilo mi sie duszno, slabo i strasznie sie pociłam. Pielęgniarka tez mnie niezle wkurzyla bo wgl sie mną nie zainteresowala gdy jej powiedzialam ze jest mi słabo, tylko łaskawie wyskoczyla z tekstem "a piła pani cos wgl? Niech sie pani napije" i sobie poszła. Wiec sie napilam łyk wody i po 10 sekundach bylam juz w toalecie.


Kurde biedna :-(
Powinna była Cię pinda położyć na kozetkę i dac wody no !
A powiedz rano piłaś przed badaniem wodę?
 
reklama
To u mnie tak się dzieje za każdym razem [emoji14] ale leżenie w zabiegowym na kozetce mnie ratuje przed zwróceniem. Ja wiem jak znoszę dlatego od razu uprzedzilam pielęgniarkę ze będę potrzebować łóżka :D pamiętaj żeby przed następną próba też ostrzec personel jak reagujesz
Wlasnie sobie juz opracowuje taktyke w głowie [emoji28] i po wypiciu wyjde sobie na zewnatrz albo bede lezec w samochodzie z wlaczona klimatyzacja i wchodzić na same pobrania. Moze jakos dam rade [emoji47]
 
Tez patrzylam zeby w rodzinie sie nie powtarzało, ale ogolnie staralam sie wybrac imie mniej popularne. Nie chce wolac do dziecka i zamiast jedno to cala gromada np Frankow przyleci [emoji23][emoji23]
Bez przesady, nie jest tak, ze polowa dzieci ma jedno imie :D za "naszych" czasow tez byly imiona bardziej popularne lub mniej, ale nie bylo tak,ze w piaskownicy wiekszosc nazywala sie tak samo. Mysle, ze to sie rozklada jakos rownomiernie :)
 
Bez przesady, nie jest tak, ze polowa dzieci ma jedno imie :D za "naszych" czasow tez byly imiona bardziej popularne lub mniej, ale nie bylo tak,ze w piaskownicy wiekszosc nazywala sie tak samo. Mysle, ze to sie rozklada jakos rownomiernie :)
Mój Szymek okazuje sie,że na 4 miejscu :D Ale co z tego,jak nam sie tak strasznie podoba :D
 
Wlasnie sobie juz opracowuje taktyke w głowie [emoji28] i po wypiciu wyjde sobie na zewnatrz albo bede lezec w samochodzie z wlaczona klimatyzacja i wchodzić na same pobrania. Moze jakos dam rade [emoji47]
Najlepiej jeszcze jak pijesz wodę to dosłownie po małym łyczku i nie za czesto. Zamknij oczy i nic nie mow [emoji14] ja byłam na glukozie z mężem żeby mnie asekurowal :D widzi ze sie mecze to zawsze mnie o cos wypytuje. A ja to nawet kiwnac glowa nie moge [emoji23]
 
Piłam od razu po wstaniu z łóżka i jeszcze chwile przed badaniem

A glukoze piłaś łyczkami czy szybko ?
Ja łyczkami. Może to ma jakieś znaczenie ?
Akurat może Ty łyczki lepiej zniesiesz ?
Teraz jem trochę slonego na szpinaku.
20180712_095856.jpg
 

Załączniki

  • 20180712_095856.jpg
    20180712_095856.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 322
Bez przesady, nie jest tak, ze polowa dzieci ma jedno imie :D za "naszych" czasow tez byly imiona bardziej popularne lub mniej, ale nie bylo tak,ze w piaskownicy wiekszosc nazywala sie tak samo. Mysle, ze to sie rozklada jakos rownomiernie :)
Mozliwe, ale np kuzynka mi opowiadala ze jej syn w przedszkolu ma 6 Antkow w grupie i 4 Nikodemow i ogólnie grupa pod wzgedem imion nie jest różnorodna :)
 
reklama
Ja sie ciagle nie moge zdecydowac co do imienia ..
Filip zawsze chcialam by byl, ale juz pewna nie jestem.... Bartek lub jakies inne fajnie jakby pasowalo do Tomek i Wojtek

Szukam teraz natchnienia
Hmm a moze Radek, Dominik
 
Ostatnia edycja:
Do góry