reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja też myslalam długo, że mam rozmiar DD albo E.
Poszłam do profesjonalitki. Brafiterki.
Zmierzyła mnie okiem.
Wysłuchała mojego monologu.
Zapytała czy lubię swoje piersi.
Powiedziałam, że tak. Nic do nich nie mam.
To dlaczego Pani je ściska ?
Aha
Zaczęła mi podawać staniki po dokładnym zmierzeniu pod biustem i w biuście i z mojego DD ewentualnie E. Zrobiło się 75 I

:o:p
Ja je własnie ściskałam w B najpierw,które okazało się być C,a teraz w ciązy uwięzione są w D :D no i trochę śmiesznie to wygląda,bo ja prawego mniejszego mam i lata mi po miseczce :p
E tam w kącie. Pokazuj ;-)
Wstydze się :oops:
 
Zazdroszczę takich piersi [emoji4]. Moje przed ciążą to rozmiar B obecnie urosły co mnie cieszy niezmiernie do rozmiaru D. Piersi to zawsze był mój kompleks, chociaż mąż twierdzi że małe też są fajne [emoji14] taaaaaa.....
 
O masz ci los :D ja musze sobie za to przypominac,że przydałoby się zjeść.
najgorsze jest to,że skończył się arbuz :D Bo ja niezmiennie od 4 miesiąca wpierdzielam namiętnie arbuziory :D
[/QUOTE]U mnie w tym tygodniu na tapecie jest musztarda chrzanowa [emoji12] [emoji12] no tak mi smakuje że szok.
 
Zazdroszczę takich piersi [emoji4]. Moje przed ciążą to rozmiar B obecnie urosły co mnie cieszy niezmiernie do rozmiaru D. Piersi to zawsze był mój kompleks, chociaż mąż twierdzi że małe też są fajne [emoji14] taaaaaa.....

Pewnie, że fajne ! Mi w małych piersiach.
Małe piersi mają fajniejsze sutki zazwyczaj :rofl:
 
reklama
Do góry