reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Witam :)

Ale mam do czytania , raptem nie było mnie od wczoraj popołudnia :eek:

Miłego dnia :) i udanych wizyt dziś , jak ktoś dziś je ma :D
 
reklama
Mozliwe, ale np kuzynka mi opowiadala ze jej syn w przedszkolu ma 6 Antkow w grupie i 4 Nikodemow i ogólnie grupa pod wzgedem imion nie jest różnorodna :)
Nikodemow? Ale dziwnie, to chyba zalezy od jakiejs lokanej mody, bo przeciez taki Nikodem wydaje sie byc w ogole nie popularny. Antki faktycznie slysze wszedzie, ale to od kilku lat imie na samym szczycie :)
 
Dotarło do mnie,że 18 sierpnia mamy wesele:cool2:Nie chce mi się iść i nie mam sie w co ubrac:dry:
Z tym ubiorem zawsze najgorzej jeszcze w ciazy. Ja mam 2 imprezy we wrześniu. Najlepsze jest to że jedna wypada 23 września a mam iść do szpitala. Będzie ciekawie. Czekam też na dwie sukienki które zamówiłam na tą okazję [emoji4].
 
Bez przesady, nie jest tak, ze polowa dzieci ma jedno imie :D za "naszych" czasow tez byly imiona bardziej popularne lub mniej, ale nie bylo tak,ze w piaskownicy wiekszosc nazywala sie tak samo. Mysle, ze to sie rozklada jakos rownomiernie :)
A mnie to smieszy nawet, jak wolam mojego Igora, a trzech innych sie patrzy [emoji14] albo ktos wola swojego, a moj jest zdezorientowany :D
 
Nikodemow? Ale dziwnie, to chyba zalezy od jakiejs lokanej mody, bo przeciez taki Nikodem wydaje sie byc w ogole nie popularny. Antki faktycznie slysze wszedzie, ale to od kilku lat imie na samym szczycie :)
No u mnie w Lesznie pelno Julek, Len, Nikodemow, Antkow, Frankow, Stasi, Jankow, Szymonow. One tu królują [emoji3]
 
reklama
Ja sie ciagle nie moge zdecydowac co do imienia ..
Filip zawsze chcialam by byl, ale juz pewna nie jestem.... Bartek lub jakies inne fajnie jakby pasowalo do Tomek i Wojtek

Szukam teraz natchnienia
Hmm a moze Radek, Dominik


Tomek Wojtek Tymek

Tomek Wojtek Kostek (Konstanty)

Tomek Wojtek Czarek

Tomek Wojtek Wiesiek (Wiesław)

Tomek Wojtek Czesiek (Czesław)

Hmmm
 
Do góry