reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

20180712_102814.jpg
 

Załączniki

  • 20180712_102814.jpg
    20180712_102814.jpg
    461,5 KB · Wyświetleń: 220
reklama
Ja mam mało popularne imię -Ela[emoji14]. Miałam mieć na imię Marta A stanęło na obecnym. Ela dla mnie to totalne średniowiecze. Zawsze chciałam mieć w klasie swoją imienniczke ale niestety nie było mi to dane [emoji14].
 
Nikodemow? Ale dziwnie, to chyba zalezy od jakiejs lokanej mody, bo przeciez taki Nikodem wydaje sie byc w ogole nie popularny. Antki faktycznie slysze wszedzie, ale to od kilku lat imie na samym szczycie :)

A ja właśnie będę mieć Nikodema ;)
Od zawsze to imię mi się podobało i chodź by było na 1 miejscu w rankingu to i tak bym nie zmieniła bo strasznie mi się podoba :tak:
 
Dla syna wybrałam imię Wojtek nie dlatego że jest popularne tylko dlatego że bardzo mi przypadło do gustu. Łukasza wybrał mąż i też mi pasuje, chociaż nie jest w pierwszej dziesiątce popularnych imion.
 
Ja sie ciagle nie moge zdecydowac co do imienia ..
Filip zawsze chcialam by byl, ale juz pewna nie jestem.... Bartek lub jakies inne fajnie jakby pasowalo do Tomek i Wojtek

Szukam teraz natchnienia
Hmm a moze Radek, Dominik
Z tych co piszesz najlepiej Bartek [emoji173] niby klasyczne ale teraz nie jest takie popularne :)
Kuzynka ma Franka i Bartka bo Franek sie uparl ze chce brata Bartka [emoji23] kuzynka chciala Antosia.
 
Dla syna wybrałam imię Wojtek nie dlatego że jest popularne tylko dlatego że bardzo mi przypadło do gustu. Łukasza wybrał mąż i też mi pasuje, chociaż nie jest w pierwszej dziesiątce popularnych imion.
Tez chcialam Wojtka ale wykluczylam przez popularnosc i moj brat to Wojtek [emoji3][emoji3]
 
Mozliwe, ale np kuzynka mi opowiadala ze jej syn w przedszkolu ma 6 Antkow w grupie i 4 Nikodemow i ogólnie grupa pod wzgedem imion nie jest różnorodna :)
Tak samo teraz jest z Julkami, Zuziami itp.. oczywiscie do nikogo nic nie mam bo jesli komus sie takie imie podoba to glupio rezygnowac tylko dlatego ze ktos inny tak swoje dziecko nazwal. Mi samej Zuzia sie bardzo podoba ale Kornelia wygrala [emoji4]
 
reklama
Do góry