reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja bym chciała przytyć max 12 kg. Nie wiem jak będzie, wszyscy mnie starsza ze teraz będę najwiecej przybierać a w 9 miesiącu to już w ogóle apogeum tycia.....

Na razie mam 27 tc i 6 kg na plusie
Mi się marzyło +10 ale już wiem, że się nie wyrobie. Dziś 24+5 i +6 kg [emoji15] A wydaje mi się,że jem mniej niż jakiś miesiąc temu ale nie dlatego że nie mam apetytu tylko dlatego,że się trochę ograniczam. Ale wychodzi na to że czy jem jak potwór czy się ograniczam to mam stałą tendencje teraz +2kg na miesiąc a pewnie będzie więcej.
 
Dzień dobry:)
U mnie waga +5 kg od początku(od pierwszego ważenia w 6 tc),a dziś 26+2 tc :)
Niby nie duzo,a czuje się jak cielna krowa(nie obrażając krowy). W nic się nie mieszczę,w sukienkach wyglądam jak w workach. No ale trudno,przezyję i później się pomartwię :)
@Miao z mężem się unormuje,może nie szybko ale jednak. Skup się teraz na Malutkiej :)

@sandralevv93 jak było? zadowolona?
Próbowałam tych tabletek,które polecałaś. Niestety..przy pierwszej odruch wymiotny i odstawiłam. Nawet ich zapach mi przeszkadza :(
 
Witajcie,:)
Czy mogę się do Was dołączyć. :)

Spodziewam się pierwszego maleństwa, będzie chłopczyk.
Jestem obecnie w 28 tygodniu ciąży, wszystko jest dla mnie nowe i nadal i niedowierzam i jestem przerażona co i jak ze wszystkim.

Podczytuje Was już dosc długo, nawet udało mi się większość postów przeczytać, ale jakoś nie mogłam się zebrać żeby założyć konto i się udzielać ( takie fora to dla mnie troszke nowość).

Witaj! :)
 
a mnie boli gardło.... :( chyb po tych pysznych wczorajszych lodach eh...... do tego dziś wstałam z katarem... nie lubię :(
ja zdecydowałam że pójdę do innego lekarza na jedną wizytę, chcę mieć pamiątkę w formie zdjęcia i poznać wagę synusia, niestety w LuxMed panują dziwne zasady i zdjęć nie dają a wagę podają tylko 3 razy na całą ciążę.... umówiłam się już na 20 lipca, więc w końcu będę mogła się pochwalić fotkami synka (mam nadzieję że pokaże buźkę, bo tak to się zawsze zasłania rączkami albo odwraca w stronę kręgosłupa)
 
Mi się marzyło +10 ale już wiem, że się nie wyrobie. Dziś 24+5 i +6 kg [emoji15] A wydaje mi się,że jem mniej niż jakiś miesiąc temu ale nie dlatego że nie mam apetytu tylko dlatego,że się trochę ograniczam. Ale wychodzi na to że czy jem jak potwór czy się ograniczam to mam stałą tendencje teraz +2kg na miesiąc a pewnie będzie więcej.

To ja zauważyłam u siebie dokładnie taka sama tendencje właśnie ;D
 
reklama
Szalona lekarz Ci nic nie mówi że za dużo? Ja to mojego się boję [emoji33] on jest mega wrażliwy na punkcie tycia zrobił mi wykład o sercu i w ogóle każdy kg to obciążenia dla organizmu. Ja.mam.wrazenie że.tyje z dnia na dzień ale codziennie na wagę nie wchodzę bo już mi starczy smutków póki ci było 5-6 kg mam 28 tydzień
Teraz doczytałam Ty jesteś chudzinka tak ze na luzie:-) A 17 kg to wcale nie jakiś rekord 30 kg to jest masakra dla samej skóry już nie mówię ile zajmie zrzucanie.
Oj tam, ja przytyłam z córką 25:p zrzucilam w 3 miesiące, rozstępów kilka, niewidocznych [emoji14] aczkolwiek na końcówce ciąży to już była tragedia :D teraz już tez mam chyba 10 na plusie, ale trudno, nie obzeram się, co mogę zrobić [emoji14]
Wróciłam do żywych. Ponad dwa dni non stop ból głowy. Nic nie pomagało.
Przeraża mnie fakt, że zostało tak mało czasu a my remont zaczynamy. Przydałaby mi si dłuższa ciąża [emoji14] idę Was nadrabiać, miłego dnia!
 
Do góry