reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A propos madrych ksiąg, to wczoraj przeczytalam, ze po 36 tc wizyty maja byc co tydzien i troche sie zdziwiłam. Ja jestem juz umówiona do ptp co ok. 3 tygodnie na wizyty na 31+3, 34+3, 37+3 i 39+6. Pewnie jakby cos sie dzialo, to mi lekarka każe przyjsc w miedzyczasie, ale zeby każda ciężarna musiala co tydzien biegac?
Ja wizyty miałam chyba co 2 lub 3 tygodnie na koniec, ale za to ktg raz w tygodniu, a potem dwa razy w tygodniu.
 
reklama
Oj tam, ja przytyłam z córką 25:p zrzucilam w 3 miesiące, rozstępów kilka, niewidocznych [emoji14] aczkolwiek na końcówce ciąży to już była tragedia :D teraz już tez mam chyba 10 na plusie, ale trudno, nie obzeram się, co mogę zrobić [emoji14]
Wróciłam do żywych. Ponad dwa dni non stop ból głowy. Nic nie pomagało.
Przeraża mnie fakt, że zostało tak mało czasu a my remont zaczynamy. Przydałaby mi si dłuższa ciąża [emoji14] idę Was nadrabiać, miłego dnia!
Dla mnie to nic takiego ale jak byś zobaczyła mojego buca lekarza to ja spanikowana zawsze jestem. On jest terrorysta A ja i tak lody jem w dużych ilościach kiedy jak nie teraz [emoji23]
 
Gratuluję, super że malutka ładnie rośnie. Zastrzyk boli? Ja mam jutro :-)

Nie chwaliłam się, ale też miałam dziś wizytę. Jakoś jestem dalej załamana swoim mężem i nie mam nastroju na pisanie [emoji6]
Byłam najpierw na zastrzyku z immunoglobuliny, tam zrobili usg i Kinga ułożona jest poprzecznie (jak rogalik) i ma 1260 gram (28+0 jest dzisiaj). Wyszło, że jest większa o tydzień niż TP, czyli dalej utrzymuje tendencję do szybszego przybierania niż norma, bo najpierw długo miała wagę idealnie w normie, miesiąc temu na usg 4 dni większa, a teraz tydzień większa [emoji6]
Ja przytyłam 2,5 kg od początku ciąży. Gin chciała mi dać żelazo na anemię (spojrzała tylko na mnie i już stwierdziła, że wyglądam anemicznie, wyniki też kiepskie), ale biorę ten antybiotyk na boreliozę i mój żołądek już ledwo zipie, więc muszę sobie poradzić z żelazem w zestawie witaminowym, tylko muszę go faktycznie codziennie brać i nie popijać go herbatą. Szyjka długa i twarda, więc super, bo skurcze mam czasami już naprawdę bolesne. Na szczęście są rzadsze niż były. Za tydzień jadę do rodziców na 3 tygodnie z córką i odpocznę od męża i stresów.
 
Dla mnie to nic takiego ale jak byś zobaczyła mojego buca lekarza to ja spanikowana zawsze jestem. On jest terrorysta A ja i tak lody jem w dużych ilościach kiedy jak nie teraz [emoji23]
A ja sobie odmawiam czasem slodkosci :p i tak bede miala ogromny brzuch, wiec z rozsadku po slodkie siegam co pare dni. Najczęściej po prostu nie kupuje zeby nie kusilo :p mój tata mowi ze powinnam jesc co i kiedy mam ochote, ale w takich sytuacjach udaje ze nie slysze :D tak to bym pewnie wpi****la jak dzika swinia chipsy na zmiane z bita smietana ;( ;D
 
A ja sobie odmawiam czasem slodkosci [emoji14] i tak bede miala ogromny brzuch, wiec z rozsadku po slodkie siegam co pare dni. Najczęściej po prostu nie kupuje zeby nie kusilo [emoji14] mój tata mowi ze powinnam jesc co i kiedy mam ochote, ale w takich sytuacjach udaje ze nie slysze :D tak to bym pewnie wpi****la jak dzika swinia chipsy na zmiane z bita smietana ;( ;D
Moj maz mi mowi "jedz teraz bo pozniej znow na jakis zielonych dietach bedziesz" [emoji23]
 
Ale moja mądra księga którą dostałam w spadku mówi że 0,5 kg na tydzień to jest jak najbardziej normalne na tym etapie ciąży. [emoji1] Szkoda że moja gin nie podziela poglądów mojej księgi... Dzisiaj mam wizytę i już oczami wyobraźni widzę jej reakcje na moje kg. Ale ona ma świra na tym punkcie.
Ja przez dietę zdecydowanie zwolniłam z wagą, bo nastawialam się na około 20-25 kg, jak w pierwszej ciąży;) ale mi lekarz każe tyć właśnie 0,5 kg tygodniowo teraz. No ale kazać to on sobie może;)
 
reklama
Do góry