reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Cześć Dziewczyny:-)
Dzisiaj poleca się Lidl .

Link do: Dla malucha i przyszłej mamy od Poniedziałku, 09.07.
20180709_153752.jpg
 

Załączniki

  • 20180709_153752.jpg
    20180709_153752.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 295
reklama
Ja brałam Rennie ale tylko nasilalo problem.
Kupiłam tabletki polecone mi tu na forum i są super. Biorę jedną przed snem (w nocy mam najgorzej i czasem w ciągu dnia.


Macie jakies sposoby na refluks? :/ od kilku dni mnie meczy, uh...
 

Załączniki

  • IMG_20180709_145041.jpg
    IMG_20180709_145041.jpg
    768,9 KB · Wyświetleń: 58
U kogo byłaś w lux med? Bo tam byłam u 3 lek. z najlepszymi opiniami i było fatalnie, jeden rozwalił mi unormowany przez rok wynik.Nawet mogę wymienić Orłowska, Makowska i jeszcze jakaś stara baba która wogole nie powinna leczyć. Wkoncu zaczęłam chodzić do gościa z Kopernika. Ja przy takich wynikach uważam że powinno się zbijac tab. 25 ale najważniejsze jest ft4. Bo tam widać czy nie brakuje hormonów. A Tsh to przysadka i ona działa z opóźnieniem jeśli chodzi o wiarygodność wyniku.

Zrób szybko badania i daj znaka.Mi gin zawsze mówi że trzeba normowac tarczyce.

OTE="Leśny człowiek, post: 16859135, member: 180417"]Moja endokrynolog trzyma się wytycznych towarzystwa endokrynologicznego dla kobiet w ciąży. Przy dobrych wynikach Usg, ft3, ft4 nie wprowadziła mi zadnych leków. Kazała tylko kontrolować tsh co miesiąc. Przy wyniku 2,45 zdecydowanie nie widziała powodu do wprowadzenia leczenia. Jakoś mądrze mi to tłumaczyła,ale nie umiem powtórzyć. :)
[/QUOTE]


No to pięknie !!!!
Dzis byłam u Orłowskiej , a wcześniejszej u Makowskiej haahah :)

Skończy się tak że mi ginekolog przepisze coś na obnizenie receptę pewnie , coś mówił o leku Euthyrox że pewnie mi da endokrynolog a tu taka sytuacja :(
 
No właśnie.... Dlatego ja przestałam tam chodzić. Makowska to wogole kazała mi robi tsh co 3 miesiące, co jest skandalem bo w ciąży robi się Maks co 6 tygodni.

Nie wiem czy coś brałas ale ja zamiast eutyroxu biore lentrox. To to samo ale bez laktozy, ja się po nim lepiej czuje mimo że nie mam problemu z nietolerancją.
Brałam 25 a teraz 50. Ostatnie tsh 3.50.reszta wyników w normie. Mysle że nawet rozsądny internista, każe Ci coś brać i da receptę.



No to pięknie !!!!
Dzis byłam u Orłowskiej , a wcześniejszej u Makowskiej haahah :)

Skończy się tak że mi ginekolog przepisze coś na obnizenie receptę pewnie , coś mówił o leku Euthyrox że pewnie mi da endokrynolog a tu taka sytuacja :([/QUOTE]
 
Dziewczyny chce się wybrać na usg 4d z pamiatkowym filmem na płytce. Jak myślicie w którym tyg najlepiej pójść ? Teraz jestem w 25+3. I tak się zastanawiam czy czekać do 30 czy już teraz jakoś iść :) Mamusie które już mają film 4d proszę o pomoc :) :)
Ja nie miałam ale słyszałam,że lepiej wcześniej niż za późno bo jak dzidzia większa to gorzej widać.
 
reklama
Dziewczyny chce się wybrać na usg 4d z pamiatkowym filmem na płytce. Jak myślicie w którym tyg najlepiej pójść ? Teraz jestem w 25+3. I tak się zastanawiam czy czekać do 30 czy już teraz jakoś iść :) Mamusie które już mają film 4d proszę o pomoc :) :)

Się wypowiem, zasłyszałam, że najlepiej do 28 tc najlepiej bo później Maluszek za duży.
 
Do góry