reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Też na taki polowałam ale trafiałam na aukcje gdzie kosztował niewiele mniej niż nowy A nowe nie były[emoji15] i stwierdziłam,że to jest na chwilę i mi się nie opłaca. I znalazłam Tiny Love za 99zł. Ale ten jest super co masz[emoji3]

na ja dałam 200zł (nowy ok 300zł) użyty raptem 2 razy (widać że nie używany) bo mała się darła w tym jak poparzona ;) tiny love widziałam już za 50zł, ale uparłam się na ten ;)
no a to kolejne łowy z olx, stan jak nowy za całe 35zł ;)
uwielbiam ten portal! wcześniej chyba nic tam nie kupowałam ;) teraz okazał się głównym źródłem zakupów wyprawkowych ;)
 

Załączniki

  • przew.jpg
    przew.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 107
Dziewczyny,
Czy któraś z Was ma ochotę sprawić troszkę radości synkowi mojej koleżanki? Będzie miał w sierpniu operacje (ma urostomie) a zaraz po niej ma piąte urodziny.
Marzy mu się dostać dużo kartek urodzinowych bo przez chorobę nie ma zbyt wielu kolegów.
Jeśli któraś z Was będzie chętna wrzucę posta mamy Sebusia.
Bardzo chetnie wyslemy od syna :)
 
Dzień dobry dziewczyny!
U mnie weekend cudowny wręcz, bo cały spędzony z Mężem :)
W sobotę pojechaliśmy oglądać wózki. I jak byłam przekonana do Babydesign Husky, to teraz wydaje mi się za duży i cieżki, chociaż prowadzi się super i w cenie ma duzó dodatków! Pani pokazała Nam typowo do miasta Cybex Balios S, ale ten znowu wyglada jak wózek dla lalek. No i oczywiście nic nie wybralismy jeszcze...

W niedzielę byliśmy na basenie i wtedy dopiero odczułam jak bardzo straciłam swoją kondycje! No, ale cóż odrobię po porodzie ;) Także trochę pomachałam kończynami, a trochę byłam transportowana. Jak dziecko :D
A wieczorkiem poszliśmy pod Stadion Narodowy posłuchać koncertu Rolling Stones :D
Weekendy mijają jednak zdecydowanie za szybko, a poniedziałki przychodzą za wcześnie :(

A co do wątrobki, bo widziałam, że pisałyście. Mnie położna powiedziała, że aby przedawkowac wit A trzeba by było jeśc kilka kg wątrobki dziennie ;)
 
To wrzucam.
Dziś zaczęłam robić dinozaura dla Sebastianka.Potem kupimy że starszakiem karteczkę i wyślemy mala paczuszkę.
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-07-09-13-48-01-259_com.android.chrome.png
    Screenshot_2018-07-09-13-48-01-259_com.android.chrome.png
    151,5 KB · Wyświetleń: 99
  • Screenshot_2018-07-09-13-48-09-335_com.android.chrome.png
    Screenshot_2018-07-09-13-48-09-335_com.android.chrome.png
    575,4 KB · Wyświetleń: 92
Dziewczyny,
Czy któraś z Was ma ochotę sprawić troszkę radości synkowi mojej koleżanki? Będzie miał w sierpniu operacje (ma urostomie) a zaraz po niej ma piąte urodziny.
Marzy mu się dostać dużo kartek urodzinowych bo przez chorobę nie ma zbyt wielu kolegów.
Jeśli któraś z Was będzie chętna wrzucę posta mamy Sebusia.
Pewnie, wrzuć :-)
 
reklama
U nas do 3r.z spał z nami w pokoju w łóżeczku. Ale to z tego względu że mieliśmy tylko jeden pokój do dyspozycji. Przeprowadziliśmy sie miesiąc po jego 3 urodzinach i od tego czasu u siebie w pokoju spi. Drugiego mam w planie po roczku przenieść
 
Do góry