reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Właśnie ten pierwszy na czczo zawsze taki trochę wysoki, już 3 raz tak wychodzi :( gdzieś tam w internecie wyszukalam że do 100 powinno być, gdzie indziej że do 95. Jeden lekarz powiedział mi że 104 jest ok. No i bądź tu człowieku mądry :)


To zalezy od lekarza wlasnie. Mi pare razy wlasnie na czczo wychodzil 95 i moj lekarz kazal wprowdzic diete i kluc sie 4 razy dziennie
 
reklama
Też bym chciała krótki poród. U niektórych mam to ledwo przyjadą na ip A po 20 minutach już jest po wszystkim. Czuję jednak że się na męczę [emoji14].
Ja sobie właśnie tak wizualizuje [emoji14] . Ze zaczynają się bóle, sprawdzam skurcze, w kilka godzin są coraz czestsze i nagle parte, chwila moment i po krzyku. Może siła perswazji zadziała tym razem... [emoji3]
 
Ja też kupiłam czarny mutsy igo z brązowymi wykończeniami. :) jest piekny.

Moj tez mutsy igo ma ciemna granatowa spacerowke (fakt daszek jest szary) ale nie trzymam wozka w pelnym sloncu i pozniej nie wkladam tam syna zeby go przysmazyc [emoji12] brudzi sie jak cholera ale czy przy dziecku w takim wieku cokolwiek wam sie nie brudzi??
Gondoldka tez byla granatowa nic mi sie tam nie grzalo bo byla styropianowa z wentylacjami, ciekawia mnie te plastikowe gondolki jak to dziala ??
Jak jest goraco to dziecku niezaleznie od koloru bedzie cholernie goraco i ja wtedy nie spaceruje.
W kazdym razie czarne/ciemne jest ladne [emoji106]
 
A łożysko to wychodzi od razu po dziecku czy jak to wyglada ?
Ja nie pamietam dokladnie ile czasu po dziecku - bo wtedy to juz malo istotne dla mnie było :D wydaje mi się ze jakos kilka minut po. Położna tam po porodzie zagladala i kazała jeszcze jedno parcie zrobić na łożysko.
 
Ja natomiast uwazam ze to brak kultury siedziec przy stole.i palic ....gdy sa osoby niepalące.... tu nie chodzi o bycie ksiezniczka tylko o savoir vivre...
Tez jestem zdania jak ktoras pisala ze ktos pali to on ma problem i powinien odejsc na bok od towarzystwa...
A Wg. Savoir vivre to jest brak taktu towarzyskiego
 
Hej.My mieszkamy z moim tata ktory jest palaczem i odkad zaszlam w pierwsza ciaze wychodzi palic na dwor. Mnie tez czesto pytaja czy nie chce odrobiny wina no bo przeciez to noe szkodzi ciezarnej ale ja jakos noe musze pic i nie chce.
Ja np mimo ze.ltos pali na dworzu..potem wchodzi do miesKania ..to czuc smród..ja go czuje... ( jestem z rodzony gdzie nikt nie pali...moze dlatego taka wyczulona jestem.....no ale jak czuje..to znaczy ze to nadal bierne palenie..bo sie to wdycha)
 
Mialam podobnie, tez nie chciałam. Ale pare tygodni przed porodem zaczelo do mnie docierac, ze jednak dobrze by bylo miec go przy sobie i zeby patrzyl wszystkim na rece. Niestety sn sie nie udalo, ale 13h latwiej bylo z nim zniesc :) Teraz tez bedzie cc i to juz prawdopodobnie moj ostatni porod, wiec juz nie bedzie okazji. Na pewno bym nie pozwolila zeby zagladal miedzy nogi jak dziecko wychodzi albo w ogóle od dolu na fotelu ;( a jak go znam to pewnie by tam polazl z ciekawości ;(
Mój maz też zaglądał :D tzn przy pierwszym bo przy drugim za szybko poszło :D potem podekscytowany próbował mi tłumaczyć co się tam działo [emoji23] go to nie obrzydza a ja się nie krępuje przy nim, pewnie gdyby tak bylo zabronilabym tam mu zaglądać.
 
brudzi sie jak cholera
A masz gładki granat czy taki trochę w prążek, jakby dżinsowy? Pytam, bo jak teraz wisi nade mną wizja zmiany wózka, to w obrębie jednego modelu najtańsze są czarne, a do takiego a'la dżinsowego trzeba byłoby dopłacić.

Gondoldka tez byla granatowa nic mi sie tam nie grzalo bo byla styropianowa z wentylacjami, ciekawia mnie te plastikowe gondolki jak to dziala ??
Moja gondolka miała ścianki materiałowe, więc w ogóle luz z wentylacją. Ale przy październikowym dziecku to już budowa gondolki nie ma żadnego znaczenia w kontekście upałów, moim zdaniem ;)
 
reklama
Mogłaś szybko zdjęcie cyknac [emoji23]

Ale tak na serio to czarne wózki coraz bardziej popularne na ulicach
Ja wozek rok po roku tez planuje w ciemnych kolorach kupić, najlepiej czarny :D mi tez sie czarne mega podobaja, no i sa uniwersalne - pasuja dla chłopca i dziewczynki.
 
Do góry