reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Hmmm czyli co że smyka to lepiej brać 68 ?
To fakt te rozmiary to porażka , skąd mamy wiedzieć jaka firma jakie ma ehh... Tzn ja np. bo przez neta prawie wszystko kupuje, do Krakowa 50 km nie jeżdżę obecnie bo po co , oprócz lekarza oczywiście ...
Według mnie ze smyka kombinezon trzeba obejrzec bo sa rozne. Ja synkowi urodzonemu w pierwszej połowie listopada ubieralam do marca w rozmiarze 62 właśnie ze smyka. Dodam że synek zawsze duży, urodził się ponad 4 kg, w polowie lutego ważył 7 kg.
 
reklama
Ooo to słabo. Są jeszcze takie odchylane na biust albo z ukrytymi "dziurami" na pierś. Więc może coś w ten deseń?
Ja miałam koszulę z dziurami na każdą pierś - materiał był taki na zakładkę, ale bez zapięcia. I może byłaby fajna dla kogoś z większym biustem, ale przy moich zwyczajnych piersiach nie mogłam sobie poradzić z ich wyjmowaniem. Cały czas ten materiał spadał na sutki i zasłaniał pierś. A dziecko jeszcze tak dobrze się nie przysysało. Na buzię dziecku też ten materiał spadał...
 
Jak dla mnie to nie za bardzo tak jak piszesz że spacerowka i wpinane nosidełko. W nosidełku dziecko nie powinno być wożone w wózku. A jeśli chodzi o markę wózka to nie wypowiem się ;)

Gondola musi byc... dziecko duzo spi jak jest male...te nosidelka nie sa dobre na dluzsze spacery.....wygodniej malenstwu bedzie w gondoli...bo na spacerowke to za male... no i zima..gondola oslania od wiatru..mrozu..od przewiania.... w pazdzierniku i listopadzie moze byc cieplo..lub deszczowo...gondola najlepsza bedzoe... bo osloni od wszystkiego
 
Dziewczyny, odkrylam wczoraj ze wszystkie staniki sa za małe...i to nie lekko...a duuuuzo za małe.... to moze stad ten przyrost szybszy wagi
 
Podpowiedzcie mi jeśli chodzi o wózki czy kupujecie gondole takie dwa w jednym albo trzy w jednym czy zostajecie tylko przy spacerówce i wpinanym nosidelku (niby gondole wykorzysta sie tylko kilka razy ale już sama nie wiem) i jakie firmy polecacie Bo ja słyszałam o Espiro Next Manhattan polska firma i wszystkie dodatki są w cenie. Spodobał mi się ten wózek w sklepie ale chce poznać Wasze opinie :) :)
Ja mam kupony po 1 synku riko brano Natural. Ciemno szary z czarnym stelazem. 3w 1 i byłam zadowolona jak za cenę 1500 zł.
 
Ufff nadrobiłam Was.
Z rewelacji to jestem już po obronie, udało się gładko na 5 - zamiast kwiatów i szampana pojechałam zamówić wózek :D także już tupie nóżkami, aż przyjdzie. Oczywiscie, na wózku się nie skończyło, jeszcze sto pierdół typu kosz mojzesza, wiaderko do kąpania, otulacze.

Weekend się obijałam, ale dziś już na tapecie same dzieciowe sklepy i lista wyprawkowa. Nadal nie mam żadnych ubranek, ale najpierw muszę starszego szafę przebrać, bo znów w górę poszedł i nogawki, rękawy wszędzie za krotkie :/
Dziewczyny ile Zus ma na wypłatę L4 ? jesli na zwolnieniu jestem od 05.06 pierwsze 33 dni pracodawca to ZUS wypłaci coś na początku sierpnia za ten kawałek lipca ? Ostatnie l4 miałam te 4 lata temu wiec srednio z pamięcią :)
Gratuluję! A ile osób zatrudnia Twój pracodawca? Bo jeśli to duża firma to pensje powinnaś dostać normalnie, pracodawca rozlicza się z ZUSem
 
reklama
W ten piątek, i jesli sie pogorszylo to ide do szpitala juz ale naprawde wierze ze nie jest tak zle zeby mnie klasc wiec wszystkie pizamy do piatku wynosze i nie wypiore [emoji13] bo to ze sie bedzie pogarszac wiemy tylko teraz czy drastycznie czy w miare ze jeszcze bedzie dla nas bezpiecznie i jak dziecko niewinnie wierze tylko w ta druga opcje [emoji106]
Trzymam kciuki, zeby jednak bylo na.tyle dobrze, zebys mogla leżeć w domku. A wiara to naprawde duzo robi!
 
Do góry