reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

W Salve na szparagowej, znajoma rodziła tam w grudniu i bardzo sobie chwaliła warunki i personel. Teraz w lipcu jeszcze jedna znajoma będzie tam rodzić i jestem ciekawa czy będzie miała podobną opinię.

Alw prywatnie czy na nfz? Byłaś już tam się zapytać czy Cie przyjmą ?
 
reklama
Alw prywatnie czy na nfz? Byłaś już tam się zapytać czy Cie przyjmą ?
Na NFZ, kwalifikacja jest od 32 tc, mam nadzieję że nie będzie problemu. W medeorze też jest podobno ok, oczywiście w sytuacji jeśli z ciążą było dobrze. Pierwszy poród mialam w matce Polce, warunki wspominam strasznie, ale gdyby było coś nie tak to pewnie tam bym rodziła że względu na specjalistów
 
Podpowiedzcie mi jeśli chodzi o wózki czy kupujecie gondole takie dwa w jednym albo trzy w jednym czy zostajecie tylko przy spacerówce i wpinanym nosidelku (niby gondole wykorzysta sie tylko kilka razy ale już sama nie wiem) i jakie firmy polecacie Bo ja słyszałam o Espiro Next Manhattan polska firma i wszystkie dodatki są w cenie. Spodobał mi się ten wózek w sklepie ale chce poznać Wasze opinie :) :)

wybrałam wersję 3w1, kupiliśmy taki (z tym kolor zamiast błękitu - miętowy)
Link do: WÓZEK DZIECIĘCY ANEX SPORT PA07 3W1
 
Moda na niesciaganie...a jak przychodzi co do czego...i sa problemy..to nagle..a czemu sie nie sciagalo.... ja dwum sciagam..i trzeciemu tez bede..ale nie codziennie..i delikatnie...zeby nie czuli dyskonfortu ani bólu...delikatnie.... sasiadka miala problem to jej lekarze jakas masc zalecili z apteki....tylko nie znam nazwy.... ale zadzialalo

poperam! ściągałam (syn bez problemu) i będe ściągała, oczywiście nic na siłę, zawsze delikatnie ;) teraz sam sie myje
 
Zazdroszczę, no mi z moimi źle :D niestety u mnie były idealne w liceum, rozmiar duze C, koleżanki zazdroscily :D niestety tylko w liceum było tak fajnie [emoji23]
Usłyszałam kiedyś, że w młodości się ma małe albo duże piersi, a na starość już tylko krótkie albo długie [emoji1] Tym się pocieszałam przy moich maliznach (nawet kiedyś usłyszałam jak chłopak pocieszał dziewczynę, że wcale nie ma małych piersi - niech spojrzy na moje, te dopiero są małe)... Ale teraz i tak urosły po ciążach, więc i tak będę miała długie [emoji6]
 
Pediatrzy tak mówią, ale mój miał operowany około 1rż wodniaka jądra i pytałam chirurga co robić z napletkiem, to mówił, żeby coraz przy kąpaniu ściągać ile się da, wiadomo nic na siłe. I tam wymywałam normalnie wszystko. Długo nie schodził ale gdzieś koło 4 urodzin udało się.
Jeśli chodzi o operacyjne nacięcie, to mówił, że robi chłopcom dopiero po 7rż, wcześniej idzie sprawę załatwić samemu, bez ingerencji chirurga :)
Także - ściągaj. Obędzie się bez zapaleń itp. dolegliwości ;)
Dzieki, bylismy dzisiaj jeszcze prywatnie u poleconego pediatry. Lekarz ZLOTO! Gdybysmy mieszkali tu a nie w łodzi to wszystkich trzech synow bym do niego zapisala. Jeszcze nie spotkalam tak świetnego pediatry a u kilku juz bylam, prywatnie tez sie zdarzalo i traktowali po macoszemu. Zlecił badanie moczu, usg brzuszka i na wszystkie pytania odpowiadał z wielkim zaangazowaniem, do mlodego tez super podejscie.

Mam nadzieje ze tak jak u Was uda sie bez ciecia i maly wyrosnie. Dziekuje :)
 
Za to pozniej będą polucje i poranny 'duzy ptaszek' jak to mówi mój 4letni K :DDD
Haha, niech maja, wazne zeby byli zdrowi :) jesli ja nie bede dopuszczona do tych tematow, to tata na pewno. On sobie lubi pogadac bez skrepowania o roznych przygodach np jak go mama za dzieciaka wiele razy przylapala :p mysle ze z synami tez bedzie rozmawial na luzie i nie beda sie zle z tym czuli ;)
 
reklama
Do góry