reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Podpowiedzcie mi jeśli chodzi o wózki czy kupujecie gondole takie dwa w jednym albo trzy w jednym czy zostajecie tylko przy spacerówce i wpinanym nosidelku (niby gondole wykorzysta sie tylko kilka razy ale już sama nie wiem) i jakie firmy polecacie Bo ja słyszałam o Espiro Next Manhattan polska firma i wszystkie dodatki są w cenie. Spodobał mi się ten wózek w sklepie ale chce poznać Wasze opinie :) :)
 
reklama
Trzymam kciuki, zebys dotarla jak najmniejszym wysilkiem i szybko poradzila sobie z egzaminem!

Dziękuje !

Dla mnie to już chyba tylko wózek inwalidzki.
Masakryczny ból, jakby mnie ktoś wielkim młotem walnął w krzyż i połamał mi cała miednice od tylu ....
 
A tragiczne były rozpinane przez środek? Ja kupiłam taką którą odpinia się na każdy cycek osobno. Ale ja się nie znam [emoji6]
Ja mam takie i dla mnie one są tragiczne :) ale ja mam duże piersi i guziczki nie dawaly rady pod ciezarem - po prostu się co chwilę odpinaly. Do drugiego porodu dokupilam sobie taka z jakby dodatkową bluzeczka ( podnosisz do góry górna czesc). Dla mnie ta była wygodniejsza.
 
tak ściągałam, wiem że teraz moda na nie ściąganie,, ale bankowo drugiemu synkowi będę również ściągała
Moda na niesciaganie...a jak przychodzi co do czego...i sa problemy..to nagle..a czemu sie nie sciagalo.... ja dwum sciagam..i trzeciemu tez bede..ale nie codziennie..i delikatnie...zeby nie czuli dyskonfortu ani bólu...delikatnie.... sasiadka miala problem to jej lekarze jakas masc zalecili z apteki....tylko nie znam nazwy.... ale zadzialalo
 
Podpowiedzcie mi jeśli chodzi o wózki czy kupujecie gondole takie dwa w jednym albo trzy w jednym czy zostajecie tylko przy spacerówce i wpinanym nosidelku (niby gondole wykorzysta sie tylko kilka razy ale już sama nie wiem) i jakie firmy polecacie Bo ja słyszałam o Espiro Next Manhattan polska firma i wszystkie dodatki są w cenie. Spodobał mi się ten wózek w sklepie ale chce poznać Wasze opinie :) :)

Ja kupuje wózek 2w1.

Z gondola a potem wpinania super lekka i smukła spacerówka składana razem z siedziskiem.
Do tego adaptery do wpinania do fotelika
 
Aspekt to się należy od pierwszej klasy czy zerowka też?
Złożyłam dzisiaj bardzo sprawnie wniosek o 300 zł wyprawki szkolnej - przez mBank. Czytałam, że profilem zaufanym przez Empatię jest jakieś pokomplikowane, ale mBank ma swój formularz i była łatwizna. Także jeśli Wasze banki (mam, które mają dzieci szkolne) udostępniają wniosek online, to chyba warto spróbować najpierw w banku.
 
@ranny.ptaszek I ja dołączam z dobrymi myślami o Twojej macicy [emoji4]

@pat&mom Gratuluję, mysle, ze bedziesz miala fajne skojarzenia,patrzac na wozek. Na ktorym stanelo?

Dziękuje [emoji4]
Stanęło na pierwotnie upatrzonym - Cybex priam, wahałam się jednak nad bugaboo cameleon, ale nisko obsadzone siedziska, brak dostępu do kosza gdy zamontowana gondola i kubelkową spacerówka przeważyły na minus :/
A w priama spacerówkę zmieści się nawet 3 latek. Bo wsadzałam Kajta ale niestety wzrost już nie ten [emoji1]

Podpowiedzcie mi jeśli chodzi o wózki czy kupujecie gondole takie dwa w jednym albo trzy w jednym czy zostajecie tylko przy spacerówce i wpinanym nosidelku (niby gondole wykorzysta sie tylko kilka razy ale już sama nie wiem) i jakie firmy polecacie Bo ja słyszałam o Espiro Next Manhattan polska firma i wszystkie dodatki są w cenie. Spodobał mi się ten wózek w sklepie ale chce poznać Wasze opinie [emoji4] :)

Dla mnie gondola nieodzowna. Prędzej spacerówkę bym sobie darowała i po gondoli kupiła jakaś parasolkę. Ale wożenie niemowlaka w spacerówce - z punktu widzenia fizjo jestem na nie [emoji4]
Dzidziuś musi mieć płasko i dość twardo [emoji6]
Nawet jak zaśnie Ci w foteliku/nosidełku to zalecany max to jakieś 2h przebywania w takiej pozycji. Dlatego tez odrzuciłam spacerówkę kubelkową, bo czasem drzemki w dzień odchodzą tylko w wózku.
 
Podpowiedzcie mi jeśli chodzi o wózki czy kupujecie gondole takie dwa w jednym albo trzy w jednym czy zostajecie tylko przy spacerówce i wpinanym nosidelku (niby gondole wykorzysta sie tylko kilka razy ale już sama nie wiem) i jakie firmy polecacie Bo ja słyszałam o Espiro Next Manhattan polska firma i wszystkie dodatki są w cenie. Spodobał mi się ten wózek w sklepie ale chce poznać Wasze opinie :) :)
Jak dla mnie to nie za bardzo tak jak piszesz że spacerowka i wpinane nosidełko. W nosidełku dziecko nie powinno być wożone w wózku. A jeśli chodzi o markę wózka to nie wypowiem się ;)
 
Jak dla mnie to nie za bardzo tak jak piszesz że spacerowka i wpinane nosidełko. W nosidełku dziecko nie powinno być wożone w wózku. A jeśli chodzi o markę wózka to nie wypowiem się ;)

Wożone może być byle nie za długo ;) chyba ze masz fotelik rozkładany na płasko, ale to tez nie zastąpi gondoli na dłuższe spacery. Moim zdaniem oczywiście ;)
 
reklama
Mi właśnie tez się chce ciągle żreć.Nie jeść tylko żreć.Masakra....Oby mi się to przystopowało...
Ja mam 10kg na plusie.... :( to jest o 4kg za duzo w porownaniu do dwoch poprzednich ciąż
. ,..tez zre jak opetana.... ciasto kreta dzis zrobilam... z bananami mniami... .. juz polowy nie ma...a w domu tylko ja i mąż.... :)
Maluch przespal temat...

Bylam ma weekend u rodziców... najadlam sie prosto z krzaka czerwonej i czarnej porzeczki, poziomek i borowek.. i kilka ostatnich truskawek.... i kilka pierwszych malin.... pekam....
 
Do góry