reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ufff nadrobiłam Was.
Z rewelacji to jestem już po obronie, udało się gładko na 5 - zamiast kwiatów i szampana pojechałam zamówić wózek :D także już tupie nóżkami, aż przyjdzie. Oczywiscie, na wózku się nie skończyło, jeszcze sto pierdół typu kosz mojzesza, wiaderko do kąpania, otulacze.

Weekend się obijałam, ale dziś już na tapecie same dzieciowe sklepy i lista wyprawkowa. Nadal nie mam żadnych ubranek, ale najpierw muszę starszego szafę przebrać, bo znów w górę poszedł i nogawki, rękawy wszędzie za krotkie :/
Dziewczyny ile Zus ma na wypłatę L4 ? jesli na zwolnieniu jestem od 05.06 pierwsze 33 dni pracodawca to ZUS wypłaci coś na początku sierpnia za ten kawałek lipca ? Ostatnie l4 miałam te 4 lata temu wiec srednio z pamięcią :)
 
reklama
A kiedy masz wizyte teraz?

W ten piątek, i jesli sie pogorszylo to ide do szpitala juz ale naprawde wierze ze nie jest tak zle zeby mnie klasc wiec wszystkie pizamy do piatku wynosze i nie wypiore [emoji13] bo to ze sie bedzie pogarszac wiemy tylko teraz czy drastycznie czy w miare ze jeszcze bedzie dla nas bezpiecznie i jak dziecko niewinnie wierze tylko w ta druga opcje [emoji106]
 
A na właśnie na egzamin na Uczelnie jadę - autobusem.

A każdy zrobiony krok powoduje u mnie napłyniecie łez do oczu z bólu ;/
 
Ja mysle o Salve albo Medeorze i nie moge sie zdecydowac... na innych forach jakos malo opini. Wiem, ze jeszcze sporo czasu, ale warto wczesniej o tym pomyslec:)
 
Ładna ta granatowa ale ja idę w tanioche , kupiłam koszule XXL haha :D takie głupie numerację mają z babaskami . Nie ma gładkich bez wzorów , wszystkie były w misie , bobaski itp. trudno . Ma być wygodna a nie ladna czy sexowna . Rozpisana na boki jest . Przeżyje... ;) Tania była
[emoji23] [emoji23] mamy taką samą stylówkę na porodówke. Mi się tylko trafił motyw inny [emoji6]
IMG_20180702_140526.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180702_140526.jpg
    IMG_20180702_140526.jpg
    60 KB · Wyświetleń: 250
reklama
Miało być w ciągu 3 miesięcy zrobione pod tzw. biały montaż bo był stan surowy.WAM się zobowiązał wobec nas umowa.
Decyzja wydana w maju , lokal przyznany w marcu...A oni mi mówią że nikt nie remontuje bo żadna firma nie przystąpiła do przetargu i ileś tam przetargów musi być nim wezma firmę z wolnego rynku.

Nie wyobrażam sobie zostać sama na zimę że szkolniakiem, maluszkiem i noworodkiem.
O kurde..to tez Ci nerwów przyspozyli na ostatni trynestr ciąży.... z remontami tak jest zawsze.... nigdy nie sa na czas...
 
Do góry