reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Mi pozytywny test wyszedł trzy dni przed terminem @


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Mnie to samo ;) a cykle
Mam 27 dniowe


m3sx9jcgogyfnfkt.png
 
Ja tez po wizycie mało co było widać jakaś tam kropka była ale za to mam torbiel na jajniku 4 cm[emoji22]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Też mam torbiel. Duphaston ma pomóc w zbiciu tego. Wizytę mam 20.02 i mam nadzieję że już będzie po torbielach i serduszko zobaczę. Będzie to 7t 6d wg doktora.
 
Hej Dziewczyny, bardzo dziękuję za wsparcie. Fizycznie nadal czuję się świetnie, praktycznie żadnych objawów, tylko piersi większe, psychicznie codziennie się staram, bardzo mi pomogłyście ciepłymi słowami, w ogóle wsparcie kobiet- siostry i przyjaciółki też jest cudowne. Wkroczyłam w 6 tydzień, 27.02 mam kolejną wizytę i wówczas mam mieć założoną kartę ciąży.
Ja chodzę do lekarza prywatnie, bardzo mnie wsparł w poprzedniej próbie i jakoś tak ufam :) Co di USG też nie robi wydruków, można sobie zgrać na pendriva. Jestem w Poznania, a żeby było ciekawiej, moja siostra przez 8 lat była położna na porodówce, potem zmieniła zawód. Co radzi? Nie czytać za dużo tylko żyć i odliczać tygodnie.
Fajnie, że niektóre z Was mają zaplanowane już wakacje :) Mnie bardzo zależy, żeby pracować jak najdłużej, bo w pracy moja głowa jest gdzie indziej, oby zdrowie pozwoliło. Ściskam Was!
To spotkamy się na porodowce :)
W ktorym szpitalu rodzisz...?
Ja na polnej... pewnie ok 8~ 9 pazdziernika pojade
 
Madzia ja tez dziś byłam na wizycie i mam dokładnie 6 w4 dni . Ale się zdenerwowałam bo potrzebuje l4 a trafiłam na lekarkę która nie daje l4 bo uważa ze ciąża to nie choroba , ja jej mowie ze wykorzystałam już pół urlopu bo jest mi niedobrze od rana do wieczora i nie dam rady chodzić do pracy to mi powiedziała ze to normalne objawy ciąży . Także właśnie jadę na 20.45 do drugiego lekarza prywatnie . Wy dziewczyny bez problemu dostaliście l4 na pierwszej wizycie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja prywatnie doataje bezvgadania.. na nfz zazwyczaj tez..
Ale raz trafilam na babke co tez mi powiedziala ze ciaza to nie choroba... ZMIEN LEKARZA O ILE MOŻESZ... szkoda czasu na uzeranie sie z taka babą
 
reklama
I nic się nie dowiedziałam ani mnie nie zbadał ani USG nie zrobił to jest właśnie chodzenie na NFZ[emoji22]
Masakra... ja na nfz zawsze mialam usg.. i w 4tc.. i 5tc i 6tc...w drugiej ciazy tak latalam po roznych lekarAch..bo dlugo pusty pecherzyk byl i plamienia.. wlasciwoe to moze z raz mialam wizyte bez usg...
A zdjecie... czasem dostawalam..czasem nie... zalezy od lekarza jakiego sie trafi....

A prywatnie... zawsze po 3~4 zdjecia
 
Do góry