reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ale właśnie kręgosłup mnie przy tym nie boli tylko poldupek lewy i lewa noga cała.
To tak promieniuje od kręgosłupa ? [emoji15]
To rwa kulszowa ?

Nie jestem w stanie stanąć na tej nodze np przy ubieraniu butów czy czegokolwiek.
Tak to promieniuje bol od kregoslupa, mnie tak bolalo ze dwa tygodnie, tylko z dnia na dzien bylo coraz gorzej. Jak poszlam na masaz to na drugi dzien szok, prawie całkiem przeszlo, pozniej juz męża do tego celu zatrudnilam i delikatnie na siedzaco odcinek ledzwiowy kregoslupa mi masowal kilka dni pod rzad. Troche jeszcze pomaga jak chodze tak nienaturalnie wygieta do tylu, jakbym chciala brzuch cofnac, albo koci grzbiet zrobic, cos w tym stylu. Mialas kiedys problemy z kręgosłupem? To moze byc u Ciebie tymczasowe bo sie srodek ciężkości zmienia i nastepuje nienaturalny przeprost,a po ciazy bedzie juz wszystko ok.
 
Tak to promieniuje bol od kregoslupa, mnie tak bolalo ze dwa tygodnie, tylko z dnia na dzien bylo coraz gorzej. Jak poszlam na masaz to na drugi dzien szok, prawie całkiem przeszlo, pozniej juz męża do tego celu zatrudnilam i delikatnie na siedzaco odcinek ledzwiowy kregoslupa mi masowal kilka dni pod rzad. Troche jeszcze pomaga jak chodze tak nienaturalnie wygieta do tylu, jakbym chciala brzuch cofnac, albo koci grzbiet zrobic, cos w tym stylu. Mialas kiedys problemy z kręgosłupem? To moze byc u Ciebie tymczasowe bo sie srodek ciężkości zmienia i nastepuje nienaturalny przeprost,a po ciazy bedzie juz wszystko ok.

Mam dyskopatię odcinka szyjnego kręgosłupa i zwężone przestrzenie międzykręgowe ale tez w odc szyjnym. Reszta zawsze była ok
 
Mam dyskopatię odcinka szyjnego kręgosłupa i zwężone przestrzenie międzykręgowe ale tez w odc szyjnym. Reszta zawsze była ok
To pewnie po porodzie zapomnisz o tym problemie ;) ja ten bol znam od ponad 15 lat i on do mnie co jakis czas wraca, ale tylko w ciazy jest tak dlugotrwaly i upierdliwy. Normalnie to tylko jak sie przeforsuje, cos podzwigam albo dlugo kucam/schylam sie i najczęściej przechodzi po nocy, pod warunkiem ze spie w odpowiedniej pozycji. Ale za to w ciazy napada na mnie ot tak i nie przechodzi po odpoczynku.
 
To pewnie po porodzie zapomnisz o tym problemie ;) ja ten bol znam od ponad 15 lat i on do mnie co jakis czas wraca, ale tylko w ciazy jest tak dlugotrwaly i upierdliwy. Normalnie to tylko jak sie przeforsuje, cos podzwigam albo dlugo kucam/schylam sie i najczęściej przechodzi po nocy, pod warunkiem ze spie w odpowiedniej pozycji. Ale za to w ciazy napada na mnie ot tak i nie przechodzi po odpoczynku.

Mam nadzieje bo na prawdę czuje się jak kaleka. Jak jestem „na Chodzie” to aż tak go nie odczuwam ale niw daj Boże usiądę sobie na chwile to potem ledwo wstaje ..... ;/ coś strasznego
 
Jej dziewczyny, wspolczuje dolegliwości.
Mnie jakoals odpukac nic wielkiego nie dolega.Tylko się mecze i coraz częściej muszę usiąść.Cale dnie na placu zabaw, przy garach i przy zlewie odczuwam coraz bardziej.
Po prostu się mecze, choć nie boli mnie raczej nic.Ale wkurza mnie to spowolnienie.Nieraz siedzę zmęczona i myślę, ile bym zrobiła w te 30 minut odpoczynku....
 
Codziennie mam wiekszy brzuch. Autentycznie wszyscy zauwazaja ze z dnia na dzien rosnie, koncza mi sie bluzki ktore by go obejmowaly ;( a tu jeszcze tyle do konca... I zaczal mnie swedziec w niektórych miejscach jakby mialy sie rozstepy zamiar tam pojawiac ;(
No jak swędzi to koniecznie smaruj oliwkami albo kremami
 
reklama
Mam nadzieje bo na prawdę czuje się jak kaleka. Jak jestem „na Chodzie” to aż tak go nie odczuwam ale niw daj Boże usiądę sobie na chwile to potem ledwo wstaje ..... ;/ coś strasznego
To tak jak u mnie. Moge chodzic, bawic sie z dzieckiem, isc na dlugi spacer i jest ok, jak tylko usiade lub sie poloze na trochę zeby tak zwyczajnie odsapnac, to juz kaplica. Dwa razy jeszcze mialam taki atak, jak sie rzucilam za mlodym zeby z kanapy na glowe nie spadl, cos sie tam szarpnelo i tak sie moj dzien skonczyl o 14. Juz tylko ze lzami w oczach do toalety i lozka. Takze ten, nie łam sie, bedzie dobrze :D ciaza to wspanialy okres :D czy cos tam ;)
 
Do góry