reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Uu znam to. Kregoslup moja Pani... Ja mam tak samo a przez jakis czas bylo nawet duzo gorzej bo ledwo bylam w stanie chodzić podtrzymujac sie sciany, oprocz tego promeniowal ból na pol brzucha. Pomogły codziennie masaze, ale znowu wrocilo.

Ale właśnie kręgosłup mnie przy tym nie boli tylko poldupek lewy i lewa noga cała.
To tak promieniuje od kręgosłupa ? [emoji15]
To rwa kulszowa ?

Nie jestem w stanie stanąć na tej nodze np przy ubieraniu butów czy czegokolwiek.
 
Ja też mam teraz mega fazę na słodycze ;) przez pierwsze trzy msc. odrzucało mnie od słodkiego , a teraz nadrabiam i nie ma dnia żebym coś słodkiego nie zjadła :D
 
reklama
Do góry