reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja budyń jem często bo bardzo lubię na szczęście mi cukru nie podnosi w sumie to mi nic nie podnosi tylko glukoza w labo [emoji12]
Zazdroszcze, uwielbiam budyń, zwłaszcza czekoladowy. Ale nie mam odwagi go zjeść, chociaż dopiero tydzień jestem na diecie. I dziś pierwszy raz od tygodnia czuję się najedzonao_O wreszcie, bo już wczoraj dostawałam nerwa z głodu. Ale na obiad zaserwowałam sobie oprócz pomidorowej, ziemniaka i dwa jaja sadzone:) jakie to było dobre i kefirek do tego. Cukier ok. Ale ja tak ładnych wyników nie mam;) chociaż ponad normę na razie jeden raz.
 
reklama
Ojjjj Ale mam do nadrobienia kilkanaście stron ... :eek:

Jeśli ktoś jutro wizytuje , powodzenia i zdrówka dla Was i babaskow ;)

Jeśli ktoś się gozej czuje , to też zdrówka i muszę nadrobić tematy ;-) ;)
 
Maly nzowu zawolal siusiu.... poszlismy na nocnik.... posiedzial 2 min max i nic...ubralam pampersa....to w ciagu 1 min zrobil bombe... czyli znowu zakomunikowal..i wytrzymal..... ale musze lepiej postarac sie go zabawić zeby chcial posiedziec chwile dłużej

Ha! Super w sensie szkoda ze nie zrobil do nocnika ale to dobry znak [emoji106]
 
dziewczyny czy któraś robiła posiew moczu? (ogólnie nawet nie wiedziałam że trzeba specjalne pudełeczko na to) nie chcę kretynki z siebie zrobić a to mój pierwszy raz :p

Tak kupujesz specialny pojemnik w aptece, zasada jak przy normalnym sikaniu do kupka umyc dupala i srodkowy strumien moczu mozesz bezposrednio na szpatulke albo zanurzyc w moczu, instrukcja bedzie dolaczona do opakowania
 
Ja robilam i uzylam zwyklego pojemniczka na mocz takiego co zawsze zawoze na badanie

Hmm to nie wiem bo chodzi o to zeby wychodowac co sie tam dzieje wiec dlatego ten specialny pojemnik i te blaszki ktore opsikujesz i dlatego na wynik czeka sie kilka dnia bo to trwa czy cos sie namnozy, moze jak oddalas zwykly pojemnik sami sobie to co trzeba moczyli w tym.
Ja zawsze kupowalam specialny pojemnik.
 
Zapomniałam powiedzieć ! Byłam wczoraj na usg w związku z torbielami splotów naczyniowkowych (które już zanikły swoją droga :))
Równy tydzień odstępu między poprzednim usg i 150 gram więcej...
Tydzień temu było 630g wczoraj 780g.
Jasne, ze to pomiar orientacyjny i margines błędu coraz większy, ale przyrosty tygodniowe są już coraz większe ...

[23t1d na dzień wczorajszy. ]
Super wieści!
 
reklama
Ha! Super w sensie szkoda ze nie zrobil do nocnika ale to dobry znak [emoji106]
@Szalona 29 to bradzo.dobry znak. Ja idac za ciosem i z wami tez dzis wysadzilam moja po drzemce i... zrobila kupkę i siku jupi. Ale byla dumna. Pozniej xhciala sama siadac ale mimo 5 min na nocniku nic a jak ubtalam.chwile później przyszla ze kupa jest eh ale poczatki zawsze trudne wazne.ze postepy sa.
Za to wieczorem zasypiala od 21 do 22.45... juz nie wiem co z nia robic
 
Do góry