reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A więc mam 32 lata. Trochę późno na pierwszego Bobaska ale tak wyszło. Zaczęliśmy się starać zaraz po 30 urodzinach ale życie pokazało że nie będzie tak hop siup. Mam PCOS. niedoczynność tarczycy leczonlą już od kilku lat. W sierpniu zeszłego roku przeszłam histerolaparoskopie. Jak bym wiedziała,że będzie taki problem z zajściem w ciążę to pewnie wcześniej byśmy się zdecydowali na starania. Ale prawie 5 lat mieszkaliśmy i pracowaliśmy za granicą i to odkładaliśmy bo kto mógł wiedzieć,że będą problemy. Jestem z Wielkopolski [emoji3]
Najważniejsze że udało się zajść w ciążę . Ja też jestem z Wielkopolski [emoji3]
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje link do poduszek do spania w ciąży. Nie daje już rady :( poleccie jakieś dobre sprawdzone, tylko nie chciałabym żeby cena była z kosmosu
Ja mam poduszkę,,super mami" w kształcie 7. Jest mega wygodna no i mi bardzo pomaga na bóle kregoslupa. Na allegro dałam za nią 140 zł z przesyłką [emoji3]na początku wydawalo mi się dużo ale teraz nie żałuję
 
Nie wiem Dziewczyny czy lubicie tanie kosmetyki. Bo ja przyznam używam najtańszych. Kiedyś używałam super drogich ale przerzuciłam się na tanie.
Zawsze jednak mam dobry krem i fluid.
Typu Mary Kay etc A tak to kupuje po taniosci i słuchajcie wczoraj w Biedrze wyczailam dzięki mamaginekplog linię bell na lato i jest rewelacyjna !
Kupiłam błyszczyk i rozswietlacz i jestem w szoku jak to pachnie i jakie to fajne.
Polskie . To też Wam polecam.
Błyszczyk mega. 9,99.

Zobacz załącznik 870987
Też kupiłam ten błyszczyk dzięki mamieginekolog i potwierdzam jest rewelacyjny [emoji3][emoji7]
 
Moze spróbuj mu wytłumaczyć, że smoczek się zepsuł i przekonasz go żeby sam go wyrzucil.
Niestety bez płaczu raczej nie pójdzie. Trzeba być twardym tłumaczyć, że sam się go pozbył i nie ma.
Trzeba z tym ostrożnie.
Ja sama mam traume do dziś. Moja mama żeby odzywczaic mnie od smoka (podobno był okropny, już z dziura i w ogóle ble) włożyła mi do smoka martwą ose. Od tamtej pory do dziś jak widzę ose jest panika i okropny strach.
Nie pamietam tej akcji ze smokiem, ale od tamtej pory zaczęła się moja fobia z osami która trwa do dziś
Oo hardkor [emoji32] Aż mnie dreszcze przeszły na samą myśl... brrr... osy są straszne [emoji15] Może baaaardzo walczyłaś, żeby Ci nie zabrali smoczka [emoji23]
 
3 w nocy
Dziecko mnie tak ciągle dźga w pęcherz, ze spac nie moge....
To juz nie jest lekki dyskonfort..

Sie rozbudzilam :/ ale widze ze tu jest co nadrabiac..... wiec sie nie bede nudzić... :)
 
Ostatnia edycja:
Ja mam.caly czas... w sumie myslalam ze to ok, ale piszesz, ze tobie sie pojawil dzisiaj, wirc sie zastanawiam teraz czy ze mna ok...

Wszystkie tu maja caly czas, wiec to bym przyjela za norme :)
Ja mam dopiero jednorazowo wczoraj. Teraz juz nie.... ale sie nie przejmuje...to chyba nic nie znaczy... taka moja uroda

Edit.
Teraz już tak....:)
 
Ostatnia edycja:
@Szalona 29 to bradzo.dobry znak. Ja idac za ciosem i z wami tez dzis wysadzilam moja po drzemce i... zrobila kupkę i siku jupi. Ale byla dumna. Pozniej xhciala sama siadac ale mimo 5 min na nocniku nic a jak ubtalam.chwile później przyszla ze kupa jest eh ale poczatki zawsze trudne wazne.ze postepy sa.
Za to wieczorem zasypiala od 21 do 22.45... juz nie wiem co z nia robic

SUPER ze z nocnikiem taki początek .:)
Co do zasypiania
A ile spi za dnia... ile ma drzemeki?? W jakich godzinach? To istotne...i o ktorej zaczynacie rytuał?

Ja zaobserwowalam, ze np.. jeden mi ziewa a drugi syn szaleje...i nie wyglada na spiacego, ale jak zaczynam rytuały wieczorne to obaj na raz w nich uczestniczą.. i o dziwo czesto jest tak ze ten co ziewal dluzej zasypia, a ten co szalal pada pierwszy...
Wiec moze warto pomalu przestawiac do tych godzin wczesniejszych... nie sugerowac sie ze dziecko szaleje... roelty w dół..kapiel i spać... moze spróbuj sie polozyc z nią... tlu.aczac mama idzie spac... najwyzej pare dni bedzie lezec przez godzine czy 1.5 wieczorem...ale zatrybi i sie przestawi..a jak bedzoe wstawac..to zachecac..chodz do mnie przytulic sie..idziemy spac... jak bedzoe miala ciemno w pokoju to dlugo tez sie nie zabawi...
Moj jak wczoraj zasnal w koncu o 19.30... to mysle ze pospi do 7.30 ..a drzemke ma raz ..ok 11~13....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry