reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
To moze ja :) jeśli chodzi o korzystanie z nocnika to swoja pierwsza kupe na niego zrobiła jak miała 7 msc. Od tamtej pory nie wiedziałam co to kupa w pampersie. Oczywiście to ja widziałam po niej kiedy jej się chce i ją sadzalam, ale ona bardzo szybko zrozumiała o co kaman. Gdy skończyła 1.4 msc zaczęła wołać siusiu i tak koniec z pieluchami :). Ciekawe czy z drugą pójdzie tak gładko :p
Wow super dziewczyny są kumate jednak ;) może moja też taką niespodziankę mi zrobi :)
 
Dziekuje za Twoja historię, kazde info jest przydatne :)
Ale piszesz mi ze mam sie nie spinac to Ci próbuje opisac jak do tego podchodze... ze wlasnie na luzie...
Posty niech kazdy pisze jakie chce, niech opowiada o sobie jak ma ochote..ja o Tobie tez tu czytam... Cie nie krytykuje ze piszesz to samo... w jaki sposob piszesz...

Ty teraz jestes niemila... jak Ci nie pasuja moje posty to je omijaj
Nie chciałam być nie miła w żadnym z postów, jeżeli tak to odebrałas to przepraszam.
Pisząc, że,, ja bym się nie spinala,, miałam w myśli takie przyjacielskie poklepanie Cię po ramieniu ;) ja też próbowałam z młodym nocnika jak skończył rok ale niestety zakumal dużo później.
Przecież ja wiem że jesteś doświadczoną mamą i nie będziesz się spinala ;) pewnie nie jedna dziewczyna czyta z zainteresowaniem Twoje posty, a mi chodziło o to, że nie musisz za każdym razem w szczegółach wszystkiego powtarzać ;)
 
Dzięki dziewczyny za posty o odpieluchowaniu, zawsze lepiej miec wiecej pomyslow w zanadrzu .. mlody poki co wybral nocnik.. a starszy wolal nakładkę...
 
reklama
Nie chciałam być nie miła w żadnym z postów, jeżeli tak to odebrałas to przepraszam.
Pisząc, że,, ja bym się nie spinala,, miałam w myśli takie przyjacielskie poklepanie Cię po ramieniu ;) ja też próbowałam z młodym nocnika jak skończył rok ale niestety zakumal dużo później.
Przecież ja wiem że jesteś doświadczoną mamą i nie będziesz się spinala ;) pewnie nie jedna dziewczyna czyta z zainteresowaniem Twoje posty, a mi chodziło o to, że nie musisz za każdym razem w szczegółach wszystkiego powtarzać ;)

Ok rozumiem :) ja ostatnio zauwazylam ze lepiej dokladniej opisac problem.. niz czegos niedopowiedziec, bo potem sa nieporozumienia... stąd szczegóły :)
 
Do góry