reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Cześć wszystkim,
Mi ostatnio doskwiera ból w pachwinach ( taki jakbym cwiczyla robienie szpagatu) to normalne? Ma tak któraś z Was?
 
reklama
No właśnie mnie to denerwuje , bo co lekarz co blog na necie czy artykuły to piszą co innego . Tu też u Was dziewczyny różnie lekarze mówią jedną panikuje że ma krotka ok 3 cm u lekarz też karze się oszczędzać i leżeć , gdzie inny lekarz mówi że 3 cm to jest super. :eek: bez sensu nie na jakis naukowych konkretnych przedziałów jeśli chodzi o szyjkę... Ehhh i dlatego tak się tym przejmujemy....
Myślę że to wszystko zależy od wieku ciąży. W 36 tc 25mm to Noe ma czym się przejmować Ale w taka w 20tc to jest za krótka. Bo z wiekiem ciąży, dziecko będzie coraz bardziej napierac na szynkę i będzie się skracala. Więc jesli w 20 tc 3 cm można uznać ze w 30 będzie ok 2 cm i dlatego każą się oszczędzać. A w 35 to już będzie mega krótka...
 
Jeśli Cię to pocieszy, mój brat będąc dzieckiem sobie kiedyś "wbił" przednie stałe zęby z powrotem w dziąsła (przewrócił się na twarz na barierkę) i wyrosły mu z powrotem na nowo po jakimś czasie, bez komplikacji :)

Dentysta tylko zalecał płukanki szałwią.

pocieszajace, narazie nie panikuje, jak to dentystka powiedziala, najwazniejsze, ze sa jeszcze w fazie wzrostu. i oby na strachu sie tylko skonczylo

a ja dzis zaszalalam w lumpku, powinnam miec zakaz, do lidla tez sie wybieram, az boje sie patrzec na te sweterki teraz. a mialam nic nie kupowac, mialam taki plan narazie! aaaa! matka, zakupoholiczka.
 
Czesc, ja od piątku mam katar. W piatek jeszcze bylo spoko ale od soboty już gorzej. robie inhalacje z amolu, pije herbaty z cytryną lub wodę z cytryna bo upały nie sprzyjają gorącym napojom. Biorę Wit C. Macie jeszcze jakieś sposoby na katar ? Chyba klimatyzację mi ten katar zafundowały bo raczej mnie nie przerosło nigdzue w tych upalach
 
Zakupy bobasowe... nie kupuję bo mam dostać sporo ubranek, więc nie chce kupować aby się zagracic. Dostanę pake to wtedy będę szaleć. :)
 
Ja połówkowe w środę i tak jak do tej pory bardziej czekałam na wesele siostry, które odbyło się w sobotę ;) tak teraz zaczynam przeżywać USG ;) a to dlatego bo jeszcze płci nie znam... Mam nadzieję, że się ujawni kto tam mieszka i będę mogła sobie troszkę wyprawkę podszykowac :D
 
Czesc, ja od piątku mam katar. W piatek jeszcze bylo spoko ale od soboty już gorzej. robie inhalacje z amolu, pije herbaty z cytryną lub wodę z cytryna bo upały nie sprzyjają gorącym napojom. Biorę Wit C. Macie jeszcze jakieś sposoby na katar ? Chyba klimatyzację mi ten katar zafundowały bo raczej mnie nie przerosło nigdzue w tych upalach
Jeśli masz zatkany nos to polecam wasabi, przeczyszcza nos jak nic [emoji12] Np. na kanapce z białym serkiem. Chociaż pewnie nie każdy lubi takie ostre ;)
 
reklama
Do góry