reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja bardzo lubię ciepelko...U nas w mieszkaniu raczej chłodno.Mamy chłodniejszy wiatr więc siedzimy sobie w cieniu z chłopcami.Oni się bawią a ja sobie szydelkuje ;)
 
Zobacz załącznik 862029 Dziewczyny jako ze jutro wyjeżdżam , stwierdziłam ze muszę sprawdzić jak będę się czuła w pełnym słońcu, normalnie to jestem ciepłolubna , upał i gorąco mi nie straszne ale wiadomo w ciąży może być różnie...... wiec wzięłam leżak wyszłam na mój taras na 15 pietrze i....... czuje się cudownie:-Dchyba brakowało mi tego, normalnie odpoczywam i wogole nie jest mi jakoś ciężko czy coś .... mam nadzieje ze przeżyje tak cały urlop... chociaż dziś u mnie w mieście to jak tropiki :-p mam jeszcze nadzieje ze tydzień nad morzem złagodzi moja alergie bo mecze się strasznie z katarem i łzawiącymi oczami
Ja też mam w planach tydzień nad morzem ale od 16 czerwca, już się doczekać nie mogę i mam nadzieję że pogoda dopisze. U Ciebie wygląda na to że będzie pięknie <3
 
Ja bym najchętniej wyskoczyła do basenu i tam sobie siedziała dziś[emoji16] A że nie mam basenu to inna sprawa hehe[emoji14]. Leżę sobie na łóżku i odpoczywam [emoji4]. Wreszcie wróciło mi auto z naprawy jupi [emoji16].
 
Ja detektorem chwytam tętno tak tuż pod pępkiem, po jego prawej lub lewej, ale ruchy czuję niżej, jakby podzielić brzuch pod pępkiem na dwie połowy to w tej niższej.
Ja znowu detektorem chwytam tętno niżej niż kopie, ale na ostatnim USG mój syn leżał sobie do góry nogami więc mysle że to wyjaśnia sprawę [emoji3] ruchy w każdym razie zawsze pod pępkiem, raz z lewej raz z prawej. A wczoraj skubany kopał mnie w pęcherz albo coś innego w srodku- okropne uczucie

Ale detektora też już w sumie nie używam bo kopie codziennie i dość często od 16 tygodnia. Teraz w 19 to już ładnie widać na brzuchu, nawet dał się nagrać [emoji3]
 
Zobacz załącznik 862029 Dziewczyny jako ze jutro wyjeżdżam , stwierdziłam ze muszę sprawdzić jak będę się czuła w pełnym słońcu, normalnie to jestem ciepłolubna , upał i gorąco mi nie straszne ale wiadomo w ciąży może być różnie...... wiec wzięłam leżak wyszłam na mój taras na 15 pietrze i....... czuje się cudownie:-Dchyba brakowało mi tego, normalnie odpoczywam i wogole nie jest mi jakoś ciężko czy coś .... mam nadzieje ze przeżyje tak cały urlop... chociaż dziś u mnie w mieście to jak tropiki :-p mam jeszcze nadzieje ze tydzień nad morzem złagodzi moja alergie bo mecze się strasznie z katarem i łzawiącymi oczami


Udanego wyjazdu.... :rolleyes:
 
A kiedy planujecie zaczynać kupować chemię i kosmetyki dla bobaskow ? Słyszałam że nie ma co się spieszyć żeby były swiezsze produkty . W sumie w sklepie / aptece też mogą leżeć i leżeć ....

A dwa zastanawiam się nad tym tematem ? Na start kupię chyba tylko to co najpotrzebniejsze bo nie mam pojęcia co więcej trzeba upsssss :baffled:
 
W Warszawie upały okropne to skocżyłem na wieś na parę dni. Tutaj leżaczek w cieniu i udało mi się Was nadrobić
Byliśmy dzisiaj na połowkowym i dzieciaczki zdrowy, głową do dołu, nóżki podkurczone (chyba jeszcze spal) Waży koło 300 g, a resztę szczegółów dowiem się zapewne w poniedziałek na wizycie. Niestety nie udało się określić płci... lekarz coś przez chwilę widział, ale na 100% nie był w stanie Nam potwierdzić czekamy dalej.
 
reklama
Do góry