reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Zobacz załącznik 862029 Dziewczyny jako ze jutro wyjeżdżam , stwierdziłam ze muszę sprawdzić jak będę się czuła w pełnym słońcu, normalnie to jestem ciepłolubna , upał i gorąco mi nie straszne ale wiadomo w ciąży może być różnie...... wiec wzięłam leżak wyszłam na mój taras na 15 pietrze i....... czuje się cudownie:-Dchyba brakowało mi tego, normalnie odpoczywam i wogole nie jest mi jakoś ciężko czy coś .... mam nadzieje ze przeżyje tak cały urlop... chociaż dziś u mnie w mieście to jak tropiki :-p mam jeszcze nadzieje ze tydzień nad morzem złagodzi moja alergie bo mecze się strasznie z katarem i łzawiącymi oczami
Zazdroszcze bo ja niecierpie upalow
 
reklama
Zazdroszcze bo ja niecierpie upalow

O mamo !!! Wyszłam na chwilę z domu ! U nas patelnia na maxa. Niewyróbka!
Na nowym mieszkaniu zakładamy sobie klimatyzację bo to jakaś masakra !! To jest mieszkanie w kamienicy na 4 piętrze mega nasłonecznione więc inaczej się nie da jak z klimą. W lato nie wytrzymalabym.
Ja kiedyś mogłam leżeć plackiem na słońcu.
W tym stanie stronie od słońca i wczoraj chodziłam tylko w cieniu i tylko z psem na spacer.
Dla mnie fajnie jak jest sloneczko i 20 stopni .
Mam nadzieję, że te tropiki miną!
 
O mamo !!! Wyszłam na chwilę z domu ! U nas patelnia na maxa. Niewyróbka!
Na nowym mieszkaniu zakładamy sobie klimatyzację bo to jakaś masakra !! To jest mieszkanie w kamienicy na 4 piętrze mega nasłonecznione więc inaczej się nie da jak z klimą. W lato nie wytrzymalabym.
Ja kiedyś mogłam leżeć plackiem na słońcu.
W tym stanie stronie od słońca i wczoraj chodziłam tylko w cieniu i tylko z psem na spacer.
Dla mnie fajnie jak jest sloneczko i 20 stopni .
Mam nadzieję, że te tropiki miną!
Dobrze prawisz. Wczesne słoneczko wiosenne to jest to :) ja dziękuję Bogu, że przy lesie mieszkamy i rzeka niedaleko. Do miast w lecie jeżdżę tylko jak muszę... A i tak mi ciepło i najchętniej bym leżała na waleta na płytkach w kotłowni... [emoji23]
 
Przeczytalam odkurzacz do ubranek [emoji85] i mysle czego to jeszcze nie wymyslili [emoji85][emoji23]
Ahaha ja tak samo przeczytałam.
A teraz uwaga, wstawiłam dziś 3 prania, zrobiłam zupę i odkurzylam i poleglam dumna z siebie-po czym zorientowałam się że zapomniałam odkurzyc w łazience :-D serio nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło :tak:
 
reklama
@Margonelka @Jsawww

Odkazacz Nappy Fresh kupowałam ostatnio zdaje sie Pieluchowanie Wieloazowe Piła.Aczkolwiek to było dawno temu i wzięłam kilka paczek w promocji.Chyba po 16-17 zł był.
(Zawsze.patrze gdzie taniej)
Generalnie odkazacz się dodaje do.proszku, jak pierwszy wielorazowki w niższej temperaturze (same wkłady można w wysokiej).Ja piore razem wklady, kieszonki i ubranka w temperaturze 40st.
Odkazacz jest po to aby wybić bakterie z kupki.Zawsze spłuczek, wypiore, ale odkażam bo nie.piore w 60 czy 90 st. (Uszkodziłoby to warstwę nieprzeciekajca pieluszki).
Fakt że.przy okazji pozbywam się np bakterii z pokupkanych ciuszkow.ale to raczej skutek uboczny.
Odkazacz nie jest niezbędny do zwykłego prania dzidziusiowych rzeczy (zazwyczaj się je prasuje, choć ja tego nie robię z lenistwa)

Cena normalna Nappy Fresh to.okolo 20 zł za.500 gram.Uzywa się do prania jednej łyżki.
 
Do góry