reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

U mnie po połówkowych.
Młody szacowana waga 430g /21t3d.
Wygląda, że wszystko rozwija się prawidłowo.
Na skurcze i drganie powiek zalecił magnez 3x1. Kawa w odstawkę poszła i w tym momencie walczę żeby nie usnąć na stojąco.
Na bolesne żylaki Cyklo3forte i pończochy przeciwżylakowe.
Nie wyobrażam sobie w taki upał śmigać w pończoszkach :/
Po zwolnienie mogę przyjść kiedy chcę i mi wystawi.
No i mam się zastanowić czy chcę umówioną CC czy wolę spróbować SN.
 
reklama
Np.moj ginekolog i tak sobie notuje wszystko wg om mimo , ze wiele razy mu.mowilam i.pokazywalam wynik z prenatalnych on twierdzi, ze to niewielka różnica (5dni) wiec bez znaczenia...
U mnie tez terminy sa rozne, wedlug OM 18.10 a według USG 22.10. Licze ze coreczka to wysrodkuje i urodzi sie 20.10 w urodziny dziadka [emoji1][emoji847]
 
U nas w Żorach wszyscy lekarze mają ten certyfikat i przyjmują na NFZ jaki i prywatnie. Teraz mam porównanie bo z synem chodziłam prywatnie A teraz na NFZ i niczym ta wizyta prrenatalna się nie różniła.
To fajnie.:) Niestety mój lekarz na NFZ nie ma takiego certyfikatu. Więc niestety przyjmują takich na NFZ bez certyfikatu
 
Z pewnością coś w tym jest ja w weekend czuje się gorzej bo mam wtedy wolne;-) na co dzień jestem zajęta praca to nie myślę. Jak lezalam.w domu to miałam wszystkie dolegliwości ciężarnej wróciłam do pracy odeszło. Nie wiem co będzie jak pójdę na l4 [emoji33]
Mam to samo, jak sie czyms zajme w domu to nic mnie boli, nie czuje zadnych kłuc a jak tylko sie poloze to od razu.. dlatego teraz staram sie duzo odpoczywac i lezec bo od tego przyplywu energi czasami zapominam ze jestem w ciazy [emoji21]
 
U nas w Żorach wszyscy lekarze mają ten certyfikat i przyjmują na NFZ jaki i prywatnie. Teraz mam porównanie bo z synem chodziłam prywatnie A teraz na NFZ i niczym ta wizyta prrenatalna się nie różniła.

Też tam robiłam prenatalne A teraz połówkowe ;)
 
reklama
Ja już po badaniach polowkowych. Będziemy mieli chłopca. Waga w 20t1d 300g. Cieszę się jak wariatka bo tak się bałam przez tą moją cukrzycę ciążowa. Termin porodu bez zmian na 14.10.

Dwa pierwsze badania są refundowane przez NFZ za trzecie trzeba płacić. Wiem bo akurat te dwa miałam refundowane teraz A za kolejne muszę zapłacić. Zobacz załącznik 861429
Gratuluję:)
 
Do góry