reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Podaje grupy do których należę;

Pieluchy wielorazowe bez tajemnic
Pieluszki wielorazowe -Bazarek - sprzedam/kupie/zamienie

I tu kolejna pieluszka (kieszonka kokosi, podniosłam koszulkę aby było widać dupeczki)
Może głupie pytanie, ale chce się upewnić.
Te otulacze to w zasadzie nie różnią się wiele tylko tym , ze sa z różnych firm i maja albo rzepy albo napy tak? Do każdego z tych otulaczy pasuje każdy wkład? Czy konkretny do konkretnego otulacza?
 
reklama
Dziewczyny,ja znowu z pytaniem :D
Powiedzcie,po co są te motylki/poduszki antywstrząsowe? Maja praktyczne zastosowanie,polecacie?

Ja tej poduszki jeszcze nie używałam , więc nie mam praktyki, ale była ona w komplecie gdy zamawialam poduszkę ciążową. Z aukcji wnioskuje że ta poduszka ma za zadanie chronić dodatkowo główkę dziecka podczas jazdy w foteliku. A jak się to ma w rzeczywistości to sama bym chętnie się dowiedziała od jakiejś mamusi która może używała w praktyce.
 
Ja tej poduszki jeszcze nie używałam , więc nie mam praktyki, ale była ona w komplecie gdy zamawialam poduszkę ciążową. Z aukcji wnioskuje że ta poduszka ma za zadanie chronić dodatkowo główkę dziecka podczas jazdy w foteliku. A jak się to ma w rzeczywistości to sama bym chętnie się dowiedziała od jakiejś mamusi która może używała w praktyce.
Ja mam i jakoś nie wygodnie nam było używać - wystarczal taki zwykły wkład dla noworodków do fotelika. Wiosna trochę uzwalismy - teraz jest na to wg mnie za gorąco :) jak synek był mniejszy to często używałam tej podusi do karmienia - zarówno przy przystawieniu do piersi jak nie było rogala w pobliżu, i też do butelki gdy leżał na łóżku (by główka podczas jedzenia była wyżej )
 
Zgadzam sie z dziewczynami, nic na siłę. Już kiedyś o tym pisalam, że też na siłę chciałam odpieluchowac syna, kiedy tylko skończył 2 lata. Ale po kilku dniach dałam spokój, sprobowalismy za jakies 4 miesiące i udalo sie:)


A ja w weekend byłam u rodziny na komunii i tam był nasz słodki Olek, Syn kuzyna, który ma 2 lata i dwa miesiące.
Młody jest zafascynowany autami brum brum. Ma nocnik brum brum i wszystkie majteczki w samochody. Chętnie siada w domu na brum brum nocnik a na wyjście sam wybiera czy chce założyć pieluche czy majtki brum brum ale wtedy pod żadnym pozorem nie może zasiusiać brum bruma.
Tak mu się to spodobało, że biegnie do Mamy czy babci i woła siku siku . Brum brum :-D z kupką jest to samo.
 
IMG_2824.JPG
dziewczyny niemąż mi się dziś oświadczył na malutkiej ukrytej między skałami płazy do której dopłynęliśmy morzem ;D
 

Załączniki

  • IMG_2824.JPG
    IMG_2824.JPG
    180,1 KB · Wyświetleń: 392
reklama
Do góry