reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

mi też tak przyszedł, zareklamowałam go, dostałam zwrot kasy i kupiłam stacjonarnie w całości ;)
Jak już złożony to pal licho...
Jest gorszy problem. Mierzylam właśnie w decathlonie, żeby był odpowiedni rozmiar, ale tutaj chyba rama większa i jest za duży. Nie sięgnie stopami do ziemi jak siedzi więc problem ze startowaniem i zatrzymaniem się... No szlag mnie trafi po prostu
 
reklama
Jak już złożony to pal licho...
Jest gorszy problem. Mierzylam właśnie w decathlonie, żeby był odpowiedni rozmiar, ale tutaj chyba rama większa i jest za duży. Nie sięgnie stopami do ziemi jak siedzi więc problem ze startowaniem i zatrzymaniem się... No szlag mnie trafi po prostu
A dużo brakuje? Może wystarczyłoby wymienić siodełko na takie bardziej płaskie?
 
Dziewczyny, jestem już po polowkowym i wizycie. Wszystko ok. Szyjka w porządku, łożysko przylega. Chłopczyk pozostanie chłopczykiem :-) dzisiaj 21+4, waga 456g.
Pomiary ok. Ale termin przesunął mi się na koniec września z początku października :)
Następna wizyta za miesiąc Mam brać magnez na twarniejący brzuszek.
Super gratulacje!
 
Chociaż moja domowa waga zawsze pokazuje inaczej niż ta na ktorej sie ważę u lekarza, wiec tak na pewno dowiem się 1 czerwca. Tak, tak tłumaczę to sobie, wiem;)
Haha ja tak samo w domu +4,5 Ale u lekarza +2 więc od dziś waze się tylko u lekarza. [emoji6] u mnie 22 tydzień
 
No to ja już mam 65 a tak samo startowalam z kg... No cóż po ciąży będziemy się zastanawiać teraz co już będzie to będzie ....
Też jestem tego zdania. Proponuję wszystkie mamusie które wysyłają zdjęcia słodkości po porodzie będą miały za zadanie motywować pozostałe do zrzucenia wagi razem damy radę;-)
 
Też jestem tego zdania. Proponuję wszystkie mamusie które wysyłają zdjęcia słodkości po porodzie będą miały za zadanie motywować pozostałe do zrzucenia wagi razem damy radę;-)
Ja sie pilnuje żeby za dużo mi nie przybyło bo wiem że bedzie ciężko zrzucić. Antka urodzilam na poczatku maja, jak tylko pogoda pozwalała chodziłam z nim na dluuuugie spacery, 10-12 km
I szybko waga spadła. A teraz jak urodze w październiku to juznie będzie tak lekko ze spacerkamk. Ja jestem ciepłolubna i jak na dworze jest poniżej 15stopni to dla mnie już zimno. Więc te spacerki dlugasne odpadna, trzeba bedzie ćwiczyć :/
 
reklama
Ja sie pilnuje żeby za dużo mi nie przybyło bo wiem że bedzie ciężko zrzucić. Antka urodzilam na poczatku maja, jak tylko pogoda pozwalała chodziłam z nim na dluuuugie spacery, 10-12 km
I szybko waga spadła. A teraz jak urodze w październiku to juznie będzie tak lekko ze spacerkamk. Ja jestem ciepłolubna i jak na dworze jest poniżej 15stopni to dla mnie już zimno. Więc te spacerki dlugasne odpadna, trzeba bedzie ćwiczyć :/
Ja nie wiem jak to będzie. Będziemy w domu będzie czas na gotowanie albo go nie będzie. Będziemy miały siłę albo i nie ciężko powiedzieć. Od marca już będzie pogoda lepsza spacery kilometrowe, wieczorne wybiegania i silownia albo ćwiczenia w domu. Damy radę ale przesadzić bym nie chciała bo to rozstępy u mega rozciągnięte skóra Ja już mam 32 lata więc metabolizm i elastyczność nie ta sama co u 25 latki;-(
 
Do góry