reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

O co chodzi z tym ulozeniem lozyska wysoko i nisko? Moze to glupie pytanie,ale to moja pierwsza ciaza w tym tygodniu i nie wiem...
Lozysko standardowo wraz z wiekiem ciazy przesuwa sie ku gorze...ale nie zawsze...jak jest nisko to tez wlasciwie nie problem ( prócz u mnie dlatego tak pytam kiedy u was poszlo do gory) bo u mnie to istotne zeby bylo nad blizna po cc.
Najgorzej to lozysko przodujace... zaslaniajace ujscie wyjscia dziecka na świat... trzeba uwazac na siebie i jest cc wtedy
 
reklama
Witam późną porą. Ale za dużo mam do zrobienia.
Miałam dzisiaj połówkowe badania.
Mała to okaz zdrowia i jesteśmy wzruszeni...Cudownie było znowu ją zobaczyć...popatrzeć jak bryka. Bezwstydnie pokazała, że na pewno będzie dziewczynką, by rodzice wreszcie uwierzyli [emoji1] Szyjka elegancka... wszystkie pomiary w pięknych normach. Waży ponad 500g ponoć czyli na swój wiek również w normie [emoji4] Zmęczona jestem ale szczęśliwa [emoji4]
Teraz dopiero zacznę coś organizować z wyprawki [emoji6]
Gratuluję córeczki:)
 
Dzień dobry.
Obudziłam się dzisiaj z katarem i lekką gorączką. Do tego wyszło mi zimno na wardze. Ktoś coś brał w takiej sytuacji sama maść powinna chyba wystarczyć? Miałam zimno milion razy więc to całe szczęście nie pierwszy raz.
 
Dzień dobry.
Obudziłam się dzisiaj z katarem i lekką gorączką. Do tego wyszło mi zimno na wardze. Ktoś coś brał w takiej sytuacji sama maść powinna chyba wystarczyć? Miałam zimno milion razy więc to całe szczęście nie pierwszy raz.

ja miałam opryszczkę i brałam heviran, mi lekarz powiedział że jak następnym razem znów wyskoczy to lecieć do apteki po to a receptę doniosę ;)
 
Dzień dobry.
Obudziłam się dzisiaj z katarem i lekką gorączką. Do tego wyszło mi zimno na wardze. Ktoś coś brał w takiej sytuacji sama maść powinna chyba wystarczyć? Miałam zimno milion razy więc to całe szczęście nie pierwszy raz.

Apap przeciwzapalnie i p.goraczkowo możesz w sensie paracetamol.
Maść Herpex też.Przynajmniej mi lekarz w poprzedniej ciąży pozwolił.Wlasnie ok 4-5mc.

A na katar to Nasivin soft byle nie za często.

Ja właśnie tez jakaś obsmarkana...
 
Witam późną porą. Ale za dużo mam do zrobienia.
Miałam dzisiaj połówkowe badania.
Mała to okaz zdrowia i jesteśmy wzruszeni...Cudownie było znowu ją zobaczyć...popatrzeć jak bryka. Bezwstydnie pokazała, że na pewno będzie dziewczynką, by rodzice wreszcie uwierzyli [emoji1] Szyjka elegancka... wszystkie pomiary w pięknych normach. Waży ponad 500g ponoć czyli na swój wiek również w normie [emoji4] Zmęczona jestem ale szczęśliwa [emoji4]
Teraz dopiero zacznę coś organizować z wyprawki [emoji6]


To super że zdrowa to jest najważniejsze :rolleyes:

Ooo już 500 g to który jesteś tydzień ? :D
 
Mama2018 u nas na razie bedzie Filip...ale sie zastanawiam czy zmieniac czy zostaeic... szukam jakiegos fajnego z koncowka ek coby padowalo do
Tomek i Wojtek.... z końcówką ~ek
I dwusylabowe...tzn. krótkie
a moze jeszcze ???

Radek...Bartek..

Na pewno nie pasuje mi jakos ...Przemek Jacek Janek Maciek Grzesiek Franek
Jak tak się zastanowić to sporo tego :D Sławek, Marek, Darek, Leszek, Arek, Irek, Czarek, Mirek

Chyba Czarek mi się podoba najbardziej, albo Bartek tak jak pisałaś
 
reklama
Do góry